Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mien lépéseket kell tennem...

Mien lépéseket kell tennem hogy elkerülhessek anyámtól? Mindig részeg már 600 000ft tartozás van aházon mert a fizetésével rögtön kocsmába megy és ott meg kirabolják. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A legroszabb amikor a hazamegyek rögtön engem csesztet a lakás amiben lakunk az ien önkormányzati lakás szóval bármikor elvehetik.Nm költözhetek semmilyen rokonomhoz.15/F
2010. okt. 20. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem könnyű a helyzeted, ha anyukád nem változtat sürgősen a magatartásán akkor szerintem nevelőintézetbe fogsz kerülni, ismerem az alkeszokat, nekem se kell a szomszédba mennem tapasztalatért, és bizony nem gondolkodnak mielőtt elveszítik a lakásukat..
2010. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%
Ha van benned egy kis mersz,akkor kirangatod a kocsmabol.Vagy miert nem rabolod ki inkabb te?Azt akkor kifizethetned a szamlakat!
2010. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek veled, én is most írtam ide pár sort. A feletted lévő kérdés az enyém.
2010. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,hogy van arra lehetőséged,hogy elmenj a gyermekjóléti központba, és kérvényezd,hogy vegyenek el anyádtól... nem egy könnyű procedúra:S
2010. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kissé bonyolult az eseted, ha azt vesszük, hogy kiskorú vagy. De mégsem reménytelen, mivel elmúltál már 14. Ugyanis 14 év alatt hiába van önálló véleményed, a tisztelt bíróság nem fogadja el. Keress fel a lakóhelyed közelében található családsegítő szervezetet, vagy a gyermekjólétiseket. Ismétlem, mivel kiskorú vagy és édesapád/nagyszülők/egyéb rokonok nem vállalják a gondozásod, valószínűleg nevelőszülőkhöz fogsz kerülni, de a jelenlegi helyzetednél még az is jobb lesz. Sok erőt és kitartást kívánok!
2010. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Fent írták többen, hogy ha kocsmába megy akkor ha tudod elötte te ted el a pénzét úgyse fogneki feltüni, és vagy számlákat fizetszbe belöle vagy elteszed. (DE semmiképpen semm elköltöd a semmire!!!!) Így ha teszel anyádra és eltetszed egy pár hónapig, akkor 16 éves korodora lesz valamenyi pénzed ebből eltudsz menni albérletetbe, 5másik ember mellé és mivel elmultál 16 éves így már vállalhatsz munkát, ergo a suli mellet neki látsz dolgozni a suli mellet.

2010. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A helyi gyermekjóléti szolgálat segítségét kell kérned.
2010. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy van tartozás a házon ha önkormányzati bérben laktok?
2010. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
számlák
2010. okt. 21. 19:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólj a gyámügynek de készülj fel hogy hosszú procedúra lesz, és nem biztos hogy a gyámügy elvisz ami szörnyű de nem lehet minden eladósodott alkesz gyerekét elvenni mert nincs annyi hely. Leliekben erre is készülj fel.
2010. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!