Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A t i családotokban (vagy más...

A t i családotokban (vagy más emberi kapcsolataitokban) is jellemző, hogy az x-et érintő dolgot (jellemzően sérelmet vagy valami súlyosabb megbeszélnivalót) y-nal beszélik meg az emberek? Esetleg ti magatok?

Figyelt kérdés

Esetleg ti magatok is ezt figyeltétek meg magatokon? Én ilyen családból jövök, ennélfogva én is hajlok erre. Próbálok ebből kitörni, nagyon nehéz.

Az "igen" vagy "nem", vagy "nem, mi normális család vagyunk" válaszokkal nem sokra megyek, mélyebb beszélgetést, élménymegosztást szeretnék.


dec. 1. 03:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Röviden msok kibeszélése? Nem.
dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem divat. Utálom a szrkavarást. Én megmondom kerek perec annak, akivel bajom van. Van, hogy kitérnek előle, nem akarnak konfrontálódni. Nagyon sajnálom. Én meg a háta mögött nem szeretnék pusmogni, amúgy meg kényszeredett mosollyal ülni családi ebédeken vele szemben, mintha minden ok lenne, pedig marhára nem. Mert kényelmesebbb a látszatot tartani. Utálom a képmutatást.
dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aztán y tovább adja z nek. Aztán mire elér xhez addigra megváltozik a sztori. Így lesz apró problémákból nagy. Később aztán vagy kiderül mindkettő számára hogy eredetileg senki nem azt mondta amit, vagy nem.
dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kései Sirató ***** válasza:

Mi megmondjuk egymás szemébe is a sérelmeinket, pl rosszul esik nekem , hogy a tesóm minden családi ünnepségre nagyon elkésve jön, szerintem ez tiszteletlenség, megmondtam neki vagy 40-szer, így sem változtat.

Nekem is megmondják a többiek, ha valami nem tetszik.

Amiről írsz, azt a férjem szülei csinálják, hogy a rokonokról a hátuk mögött mondogatnak.

dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!