Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik egy irigy anya 'jellemző'...

Mik egy irigy anya 'jellemző' viselkedése a lányával szemben?

Figyelt kérdés
Mindenért meg szól az utóbbi időben, sikerült mellesleg nagynehez én le is fogyni, nagyon sokan bántották általános és közép iskolában. Ő fel szedett 15kg pluszt. Azokat kapom ezzel kapcsolatban úgy nézek ki mint egy kislány, tiszta görcs vagyok, ki vagyok nyál a mint a szaros Jancsi ő meg tiszta topis. Ami egyáltalán nem igaz de jövőre 50 lesz, a korához lépést mindig nagyon csinos. Ma is megcsinált a a cirkuszt nem mentünk együtt ebédelni mert én ki vagyok nyál a i meg nem, olyan hisztit vágott le mint egy kamasz gyerek. Ez semmi de mindenért megszolt, kotozkodik és ha szóvá merem tenni meg én vagyok a hibás. A pasija is az ő pártját fogja mellesleg utaljuk egymást ezt sem veszi tekintettel rám nézve.... Nem tudom mi a problémája, én nem kotoszkodom vele próbálom kerülni a konfliktust de neki mindig van valami problémája, mindent, mindenkit kegyetlenül meg tud szólni, ő az okos kurulotte mindenki hülye és le nézni. N30
2020. nov. 15. 10:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Te 30 éves vagy?
2020. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Mindenesetre te sem helyesen írni, sem fogalmaznni nem tudsz!
2020. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Beszedted a fogalmazásgátlót?
2020. nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötözködik senki,ne nem értsük,hogy mit akarsz.Jó lenne ha leirnád érthetőbben.
2020. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
*de,bocsi
2020. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Nincs pasid?

Olvasd már vissza amiket irkalsz.

2020. nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Azta k*rva. Tolmácsot ehhez honnan lehet kérni?
2020. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Uram atyám...
2020. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

OMG!


Ezt még egy 10éves is szégyellné, hogy ilyen vasvillával összehányt szószt öntött ide...

2020. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Az bántja ha jól értem, hogy kivagy a nyál a mint a szaros jancsi, ő pedig topis. Lehet, hogy ez ilyen midlife crisis, és nem ura a gondolatainak. Vidd el vásárolni, válasszatok szépészeti kezeléseket neki, beszélgessetek sokat, hogy ő is kilehessen. :)
2020. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!