Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne anyámat leállít...

Hogyan lehetne anyámat leállítani?

Figyelt kérdés
Az a mániája hogy esténként álláshirdetéseket mutogat nekem: vagyonőr, autómosó, utastér takarító, hólapátoló stb. amikor én tolmács vagyok. A saját kocsimat se takarítottam nemhogy a másét. Igaz, tartozom neki egy jó adag pénzzel?
2010. okt. 21. 11:48
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy lehet leállítani, ha lesz munkád és megadod neki a tartozásod. Ez biztosan hatni fog.
2010. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád burkoltan arra irányít, jó lenne ha tartozásodat apránként visszafizetnéd neki. Azért ajánl még mellékállást,hátha úgy visszatudnád neki fizetni azt a pénzt, amivel adósa vagy.
2010. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Huhh. Nem bonyolítottad túl a kérdés megfogalmazását,de azt mondom: nem őt kell leállítani,hanem neked kell dolgozni. Ha nincs munka tolmácsként,akkor is bármit,pl mehetsz takarítani. Enyhe célzás részéről,de igaz.
2010. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
80%
Szegény anyukád, ezek szerint most ő tart el téged? Ez neked nem rossz érzés, hogy valaki dolgozik helyetted? De azt hiszm ez csak pukkasztó kérdés akart lenni, mert én ilyet elképzelni sem tudnék, hogy élősködjek felnőtt koromban máson. Amikor munkanélküli lettem, elvállaltam mindent, ami adódott, nekem ez a természetes.
2010. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Na igen ez a baj hogy 1 éve nincs tolmács munkám! De ha egy ilyen primitív melót elvállalok akkor majd enni és aludni járok haza, mindig éhes és álmos leszek, alig keresek valamit mert ezek 70.000ezernél nem fizetnek többet. Akkor ki fogja kitakarítani a 135nm2-es házat? Ki eteti meg a csomó állatot?
2010. okt. 21. 12:05
 6/60 A kérdező kommentje:
Nem pukkasztó hanem valóságos kérdés...
2010. okt. 21. 12:07
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
De hát nagyon sokan végeznek "primitiv melót", ami mellett otthon mosnak, főznek, gyerekeket, állatot nevelnek. Pl. én is csináltam, amíg nem találtam jobbat. Meg lehet ám szokni, mint ahogy a lustulást is.
2010. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád csak az szeretné ha végre dolgoznál, és eltartanád magad, és gondolom az se lenne rossz ha visszaadnád a tartozásodat
2010. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
Hát öreg majd ha az utcára kerülsz, akkor meglátod, hogy a primitív melót is meg kellett volna becsülni.
2010. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
94%
A kétkezi meló primitív? Az hogy anyáddal tartatod el magad az nem primitív?
2010. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!