Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leállítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leállítani az anyámat?

Figyelt kérdés
Nem akarok kapcsolatot, de anyám ezt nem tudja elfogadni. Szerinte szükségem van egy fiúra, akivel járok. Most vannak sokkal fontosabb dolgaim is, és nem érzem úgy, hogy tudnék szeretni egy fiút, becsapni meg nem akarok senkit. Hogyan tudnám anyámat meggyőzni, hogy nem kell nekem párkapcsolat?
2011. febr. 12. 20:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozz vele...Ha debil, nem tudsz mit csinálni, ha nem érti meg a szép szót. Vagy mondd neki, hogy van egy 45 éves pedomaci barátod.
2011. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
52%
Pl mondd el neki ezt??
2011. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki ezt, de még mindig azon a véleményen van, hogy nekem szükségem van az ilyen fajta emberi kapcsolatra. Még sosem volt barátom, lehet, hogy ezért mondja.
2011. febr. 12. 20:07
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Na jó... fordítva már hallottam, de így? :D Failure!


Ne csinálj semmit. Ha ő elkezdi mondani a hülyeségeit, mindenféle körítés nélkül beszélj másról, vagy sétálj el mellette.

2011. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Most azon röhögöm, hogy mikor fog valaki ide írni egy ilyet, hogy hasonló cipőben jár veled csak ő fiú és próbáljátok meg együtt, hátha sikerül:D
2011. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Édes anyád miért gondolja ezt?? Barátaid vannak?

Szabad megtudni egyébként, hogy hány éves vagy??

2011. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges győzködni, hagyd rá.

"Igen, anyu, majd ismerkedek" aztán tovább mész.

Helyetted úgy se tud járni senkivel, és nem is fog tudni a hátadra kötni egy fiút.

:)

2011. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Szerintem azért gondolja ezt, mert neki az első barátja kb. ilyen idősen kezdett udvarolni neki. Barátaim vannak, igaz, nem nagyon szoros barátságok, de nekem pont elég. 15 vagyok.
2011. febr. 12. 20:11
 9/32 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem csak bátorít anyukád, még mindig jobb, mintha megtiltaná. Ne törődj vele.
2011. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Megpróbálok nem nagyon foglalkozni vele, de elég idegesítő, hogy szinte naponta elmondja.
2011. febr. 12. 20:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!