Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim elvennék tőlem a...

A szüleim elvennék tőlem a LOTTO-n nyert pénzt?

Figyelt kérdés
Szóval mégcsak 17 vagyok és mondtam anyunak hogy vegyen egy szelvényt nekem, de ha nyerek valamit akkor az az enyém marad.Eddig megegyeztünk benne, kifizettem neki a pénzt amin ő a lotto-t vette és a hétvégén lett egy 3-asom... anyu kérdezte hogy hányasom lett a lotton én csak azt mondtam hogy csak 1 találat... ha elmondanám neki hogy 3-asom van, biztosan elvenné tőlem pénzt, végülis én írtam le neki a számokat stb. csak mivel én még nem vagyok 18 nem lottozhatok, egyébként nem vagyunk gazdagok , szegények sem de a szüleim nagyon pénzéhesek, had ne magyarázzam el... ti mit tennétek a helyemben?
2010. okt. 21. 16:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%

Én a helyedben nem mondanám meg hányas találatod volt. Ha elmondod, elvenné a pénzedet. Az miért lenne jó? Szerintem ne hagyd magad, azt a pénzt Te nyerted, Te játszottál és kész. Téged illet a nyeremény!

20/L

2010. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
ahogy az első mondja.
2010. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
ne anyád váltsa be, hanem mondjuk az egyik ismerősöd.
2010. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%

Vetesd fel valakivel a nyereményt, aki odaadja neked a pénzt :D

Mivel te még nem veheted fel.

2010. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
42%

én ahogy megtudnám h 3asom van gyorsan összepakolnék titokban aztán amikor anyámék elmennek otthonról le lépnék utközben felvenném a 11445 ftot és irány kanada v thaiföld

és boldogan élnék belöle mig megnem halnék:)


amugy nemkell ennyire zsidónak lenni:DD

2010. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

csak az a gáz hogy te nem válthatod be S:

nincs idősebb tesód,vagy egy nagyon közeli barátod akiben megbízol?mert akkor őket kérd meg(azért hÍvd meg őket utána vmire:D)

azt hiszem a 3ast nem kézpénzben adják oda...vagy igen?mert ha nem akkor kell egy bankszámlaszám is ...

azért mázlid van :D

2010. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

"amugy ne legyél ennyire szerencsétlen nálunk 15-16évesek simán lottóznak tipmixelnek (persze nem nyomorult 150cm magas 40kgosak) vagy sört is anyukád veszi neked?"


Képzeld el, hogy elkérik a személyit. Na ehhez mit szólsz?

Engem nem is olyan régen megállított egy 16 körüli srác, hogy nem- e váltanám be neki a 3-as találatot, mert neki nem adták ki.

2010. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha tényleg megegyeztetek, hogy megtarthatod a pénzt, akkor ő is beválthatja. Amennyiben mégis elveszi, akkor joggal mondhatod neki, hogy ez nem tisztességes, mert nem így szólt a megállapodásotok. Viszont te sem voltál sportszerű, amikor csak egy találatot vallotál be. :)
2010. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is volt egyszer 3-as találatom..Annyira örültem,mert előtte sose nyertem..Amikor átvettem a pénzt azt hittem seggre ülők..Alig kaptam 20.000 forintot...
2010. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

próbálj szerencsét, hátha odaadják neked is a nyereményt. ha nem, akkor kérj meg egy idősebb ismerőst.

egyébként lehet nem is venné el anyud a nyereményt. én bizti nem venném el a gyerektől, pedig szerencsés kezű az enyém, ő töltögeti a lottókat ha nagy ritkán veszünk és a sorsjegyeket is ő választja. mindíg nyer valamennyit, és az az övé. persze ha 100 milliót nyerne segítenék kitalálni mit vegyünk belőle.

2010. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!