Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglopott a saját apám...Mit...

Meglopott a saját apám...Mit csinaljak? Kérjek távoltartási végzést? Jelentsem fel???

Figyelt kérdés

Elore elnézést ha valamit elírok de tiszta ideg vagyok...A férjemmel élek 5 éve, saját házunk van, és van egy 3 éves gyermekünk.

Apám folyton a nyakunkra jár, de nem csak a miénkre hanem a papámhoz is havi szinte megy pénzt kéregetni de ők már ki tiltották onnan ha meglátják az utcába már zavarják elfele.

Anyukám már sajnos nem él, 18 voltam mikor meghalt.


A lenyeg hogy apámnak 2x volt nyíltörése mióta én eljöttem töle es vagy dolgozott vagy nem, segítettem neki a számlákkal.

Csak 2 éve talált magának hát egy olyan nőt aki előtte az utca sarkokon dolgozott.


Előtte is szar ember volt de mostmár odáig jutottunk hogy engem szid hogyha nem tudok neki pénzt adni es en vagyok a szar gyermek mert nem segitek a saját apának aki engem felnevelt.....

Mert az a büdös liba az összeset elkölti tőle.


Na de 3 honapja nem adtam neki pénzt, néha átjön es olyankor adok neki kaját.

De nincs nekem szükségem arra hogy eltartsak egy felnőtt embert, nekem se bírja a pénztárcám, a férjem pénzéből meg nincs pofám adni és nem is adnék az fix.


Na de pár napja volt nálunk, fent voltunk az emeleten beszelgettünk stb es lement wcre es nyilvan nem fogjuk ellenőrizgetni mit csinál, de a párom le ment es latta hogy a fiókban turkál es kérdőre vonta, es apám meg elkezdett üvöltözni vele hogy kussoljon már meg mit érdekli őt hogy mit csinál, azt csinál amit akar. Lementem en is a kiabalasra es mondta parom mi volt, megnéztem a perselyt amibe a gyereknek gyűjtük későbbre a pénzt es hianyzott belőle 20. 000 forint, es számon kértük ez a nyomorék meg letagadta.

Aztán el is ment tőlünk, azota beszeltem vele telefonon es ujra számon kértem hogy képes volt meglopni a saját unokáját? Ő nyilván tagadja de már azzal fenyegetőzik hogy ránk gyújta a házat. Meg hogy neki nem az unokája, ugy is mindig kikapjuk a kezéből meg ilyenek...meg hogy én se vagyok a gyereke.


Azon gondolkodtam hogy feljelentést teszek, de mit tudnának tenni? Max felszólitjál hogy adják vissza a pénzt...vagy hova tudom küldetni hogy kivizsgálják mert egy kiszámíthatatlan emberrol van szo...


A képek amik anyáról készültek azokat is ugy kellett rohanni elhozni mert hogy a kurvája azt mondta neki azonnal égesse el a képeket a volt felesegerol....



dec. 17. 14:48
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
44%
Komolyan megáll az ész ilyen szintű ostobaság láttán, ha egyáltalán valódi a sztori, mert nehezen hihető! Neked a gyakorikérdések kell ahhoz, hogy rájöjj, hogy nem kell beengedni és nem kell etetni? Szerintem 12 éven felül erre mindenki rájönne!
dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
96%

Mindenképp fordulj hatósághoz, hogy legyen papírod arról, hogy apád nem méltó arra, hogy később tartásért folyamodjon. Ugyanis még pár év, és azzal fog jönni, hogy tartásdíjat követel. És sajnos jog szerint járhat neki, még téged kötelezhetnek fizetésre, hacsak nem teszel már most lépéseket.

Értelemszerűen most se engedd be, de ez nem lesz elég hosszú távon.

dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
58%
Fel kell jelenteni.
dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon sajnálom, hogy ilyesmin kell átmenj, hogy ezt dobta a gép, egy ilyen “apát”. Nem szabad többet a házba engedd ezt te is tudod mert veszélyt jelent rátok es a gyerekre! Ezek szerint semmi belátása nincs es maholnap a gyereket bánthatja, vagy elrabolja vagy akármi.

Ezt rendőrségen jelenteni kell mert minden fenyegetőzést komolyan kell vennie. Vádak:

- gyilkossággal fenyegetőzés

-lopás

Es kell kérni távolságtartási végzést

Ez az ember nem érdemli azt sem, hogy elektromos széken végezze, még az áramért is kár, golyó kell

dec. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beengedni. Ha jön, rendőrt hicsz ès majd elzavarják
dec. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanmar, 24. Ezzel konkrétan körbe röhögik a rendőrségen
dec. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Rajtakaptátok a lopáson és mégis eltette a pénzt?

Ne engedd be,tényleg nincs jobb tanács. 😔

Ha veri az ajtót hívhatsz rendőrt,talán akkor történik valami intézkedés. De le legyen rá szükség.

Ha nem engeded be, egy idő után talán nem megy többet.

dec. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
15%
cool story bro
dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
81%

Szakítsatok meg vele minden kapcsolatot, de pláne ne engedjétek be a házatokba.

Az ilyen ember azt is megérdemelné, hogy minél hamarabb megdögöljön.

dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
95%

Legyenek boldogok a büdös libájával. Küldd el, kaját se adj neki, nem kell sajnálni.

Kitartás!

dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!