Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglopott a saját apám...Mit...

Meglopott a saját apám...Mit csinaljak? Kérjek távoltartási végzést? Jelentsem fel???

Figyelt kérdés

Elore elnézést ha valamit elírok de tiszta ideg vagyok...A férjemmel élek 5 éve, saját házunk van, és van egy 3 éves gyermekünk.

Apám folyton a nyakunkra jár, de nem csak a miénkre hanem a papámhoz is havi szinte megy pénzt kéregetni de ők már ki tiltották onnan ha meglátják az utcába már zavarják elfele.

Anyukám már sajnos nem él, 18 voltam mikor meghalt.


A lenyeg hogy apámnak 2x volt nyíltörése mióta én eljöttem töle es vagy dolgozott vagy nem, segítettem neki a számlákkal.

Csak 2 éve talált magának hát egy olyan nőt aki előtte az utca sarkokon dolgozott.


Előtte is szar ember volt de mostmár odáig jutottunk hogy engem szid hogyha nem tudok neki pénzt adni es en vagyok a szar gyermek mert nem segitek a saját apának aki engem felnevelt.....

Mert az a büdös liba az összeset elkölti tőle.


Na de 3 honapja nem adtam neki pénzt, néha átjön es olyankor adok neki kaját.

De nincs nekem szükségem arra hogy eltartsak egy felnőtt embert, nekem se bírja a pénztárcám, a férjem pénzéből meg nincs pofám adni és nem is adnék az fix.


Na de pár napja volt nálunk, fent voltunk az emeleten beszelgettünk stb es lement wcre es nyilvan nem fogjuk ellenőrizgetni mit csinál, de a párom le ment es latta hogy a fiókban turkál es kérdőre vonta, es apám meg elkezdett üvöltözni vele hogy kussoljon már meg mit érdekli őt hogy mit csinál, azt csinál amit akar. Lementem en is a kiabalasra es mondta parom mi volt, megnéztem a perselyt amibe a gyereknek gyűjtük későbbre a pénzt es hianyzott belőle 20. 000 forint, es számon kértük ez a nyomorék meg letagadta.

Aztán el is ment tőlünk, azota beszeltem vele telefonon es ujra számon kértem hogy képes volt meglopni a saját unokáját? Ő nyilván tagadja de már azzal fenyegetőzik hogy ránk gyújta a házat. Meg hogy neki nem az unokája, ugy is mindig kikapjuk a kezéből meg ilyenek...meg hogy én se vagyok a gyereke.


Azon gondolkodtam hogy feljelentést teszek, de mit tudnának tenni? Max felszólitjál hogy adják vissza a pénzt...vagy hova tudom küldetni hogy kivizsgálják mert egy kiszámíthatatlan emberrol van szo...


A képek amik anyáról készültek azokat is ugy kellett rohanni elhozni mert hogy a kurvája azt mondta neki azonnal égesse el a képeket a volt felesegerol....



dec. 17. 14:48
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ha távolságtartási végzést kérek, oke hogy ha szólok el viszik a rendörök de mi van ha tényleg képes ránk gyújtani a házat??

Annyira elegem van, es a baromi nagy gáz az hogy vannak ügyei, pl hogy jogsi nélkül vezetett, pénzbirságot kapott, meg a vonatokon is folyton elkapják mert nem vesz jegyet, boltbol is lopott mar elkaptak de akkor mi a ... nem tesz semmit a rendőrség?? Börtönbe kéne záratni egy ilyen embert, es nem erdekel hogy az apám... sose viselkedett úgy

dec. 17. 15:01
 2/44 anonim ***** válasza:
96%

Miért engeded be a lakásba?

Távolságtartási végzést ilyesmi miatt nem adnak, márcsak azért sem, mert nem bizonyítható az eset.

A megoldás, nem engeded be a lakásba.

dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
96%
Erre nem kapsz tavoltartasi végzést. Nagy a szája, de nyilván nem fog gyújtogatni, a nagyszuloknel se tette, amikor kitiltottak. Ez a megoldás nálad is. Nem engeded be tobbet
dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Hat kár hogy ezért nem adnak... de igen az biztos hogy többet nem engedem be.
dec. 17. 15:16
 5/44 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem kár hogy ezért nem adnak. A tavoltartasi végzés komoly dolog, nem arra való, hogy egy ilyen problémát megoldjon. Nem engeded be apád és annyi.
dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
99%

Ne engedd be es annyi . Ezzel

Nemmtudod feljeneteni sem nincs ertelme rendőrt hivni kuld el ha odamegy es kesz ha meg ennyire gerinces legyen boldog az elopott20asal

dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
55%

Beleképzeltem magam a helyedbe. Én meglépném a feljelentést a gyerekem és a saját lelki nyugalmam érdekében. Inkább legyen lelkiismeretfurdalásom, hogy "rossz" gyermek vagyok, mint hogy a saját családom nyugalma, biztonsága odalegyen. Racionálisan a lelkiismeretfurdalás legyőzhető, ehhez lehet szaksegítséget kérni.


Van egy jó ismerősöm, neki van egy alkoholista apja, aki felbukkant, mikor a lánya lediplomázott (gyerekkorában nem kereste), követelte a jussát, a részét a lánya fizetéséből, csúnyán fenyegetőzött. A lány feljelentette az apját, mert féltette a kisgyerekeit és a rendőrség bekérte a szolgáltatótól a fenyegetőző, zaklató hívásokról a felvételt. Meglett a távoltartási végzés. Aztán nem tudom, hogy mi történt, de tudtommal nincs most gondjuk a fickóval.

dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Igen én is a családom féltem.... lehet nagy a szája és tényleg nem tenné meg de olyan dolgokat csinált már hogy simán ki nézem belőle hogy tényleg ránk gyújtaná a házat... főleg ha az a nő mondaná neki.

Az is egy undorito dolog hogy a 3 éves unokáját meglopja, ezt se néztem ki eddig belőle még is megtette.


Tanúnak meg ott lennének a papámék, meg van egy szomszédunk aki mindig is ismerte őt és neki is nagyon sok pénzel tartozik, tudja milyen ember.


Most várok azért, hogyha eljön hozzánk és nem engedem be és nem adok neki pénzt, es ő tovább fenyegetőzik bármivel is vagy nekünk akar jönni, akkor biztos nem hagyom ennyiben.


Főleg hogy egy városban élünk, nem hianyzik hogy ossze fussak vele valahol és baj legyen.


Csak szerintem annyira igazságtalan hogy ennyi minden rosszat elkövetett az életben és mégse fizet meg értük.

De majd most úgy is megy biztos máshoz sajnáltatni magát hogy én milyen szar ember vagyok, csak hogy adjanak neki pénzt. Úgy ahogy eddig is tette..

dec. 17. 15:46
 9/44 anonim ***** válasza:
87%
Távoltartási erőszak esetén kérhető. Az, hogy a malacperselyt összetöri, nem az.
dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
98%

A lakásra csináltassatok riasztórendszert és rendeljetek hozzá távfelügyeletet, így lesz a lakásban füstérzékelő ami ha jelez azonnal jön a távfelügyelet, valamint ha betör hozzátok akkor szintén azonnal kivonul szintén a távfelügyelet, és visszatartják az elkövetőt a rendőrség megérkezéséig. Szokott lenni egy távirányító amin van pánik gomb, ha ne adj Isten erőszakosan bejön hozzátok, megnyomjátok és jön is a segítség.

Többet pedig ne állj szóba vele, természetesen a házatokba se engedd be.

dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!