Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki (k)...

Hogy mondjam meg neki (k) hogy ne bántsam megőket?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta megszokás, hogy az őszi-téli-tavaszi szünetet a nagyszüleimnél töljük tesómmal. de idén már 14 vagyok, és szeretnék itthon maradni. élni az életem. a mamámék messze laknak,és még net sincsen.Viszont ők már nagyon várják hogy menjek hozzájuk. Félek megmondani, mert nem szeretném megbántani őket.Meg anyát se.Viszont annak sincs értelme,hogy elmenjek és akkor nem érzem magam jól....Ti mit csinálnátok?
2010. okt. 21. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
ne az egészre menj
2010. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is ezt akartam mondani, akkor menj egy pár napra, bár ezek a szünetek így sem tartanak sokáig. ha jól tudom pár nap. menj 2-3 napra. így nekik is jó lesz, és neked is:)
2010. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, csak pár napra menj és kész. Egyébként hidd el, később visszasírod ezeket a napokat és pont az a szép bennük, hogy nincs net és egyéb, csak a család és a szeretet. Én 21 éves elmúltam, a húgom 18, de a téli szünetet mi is mamáéknál töltjük :)
2010. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen! Beszéld meg velük, hogy a 1/2 szünetet töltöd csak náluk. Pontosan azokkal az indokokkal, amiket nekünk leírtál. Bizti nagyon szeretnek ha ennyire várják, hogy menj hozzájuk akkor pedig meg fogják érteni.
2010. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez végülis nem rossz ötlet. Csak nemtudom mennyire valósítható meg ugyis egész magyarországot végig kée vonatozni,anyék hétköznap meg nemtudnak lejönni értem.:S
2010. okt. 22. 18:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem anyánál, de közölte hogy ez nem kivánság műsor. /=
2010. okt. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!