Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy mondjam el neki úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Édesapámhoz szeretnék költözni csak úgyérzem,hogy ha mondanám neki az azt jelentené számára,hogy cserbenhagyom.

Hogy mondhatnám meg neki nagyon szerertem!?


2010. okt. 9. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fejtsd ki bővebben a "miért"et! de nem nagyon értem: el akarsz válni de szereted?
2010. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint Anyukádnál laksz most? Vagy most mi van?
2010. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinek mit, miért? A szeretem szót olyan jó kimondani, sok akadályát én nem szoktam látni.
2010. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szereted? Anyukádat? Akkor miért akarsz apukádhoz költözni?
2010. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyfelől mondhatod azt, hogy szeretnéd kipróbálni, hogyan boldogulnál anyai segítség nélkül (pl. a háztartásban), másfelől szeretnél hagyni neki egy kis kikapcsolódást, hogy többet foglalkozhasson magával, stb (gondolom elváltak), vagy szóval hogy kikapcsolódhasson a gyereknevelésből egy ideig.
2010. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Ne b eszélj mellé. Egyszerűen és őszintén mondd el neki,hogy miért nem akarsz tovább vele élni,hanem az apukáddal.

Akármilyen szépen mondod is ,megfog sértődni.

1./ Az elvált anyák megvasnnak győződve arról,hogy ők szuper anyukák. Ha a gyerek ezt nem így látja,akkor jön a szöveg: Kitettem érted a lelkemet,feláldoztam érted az életemet,hálátlkan vagy stb. Lelkiismeretfurdalást ébersztenek a gyerekükben. (sSokszor még a felnőtt gyxerekben is). Mártírnak tüntetik fel magukat,pedig csupán önzők.

2/ Ha apukádhoz mégy,akkor neki jelentősen csökken a jövedelme. Nem kap gyerektartást,a családipótlékot is apukád kapja,csak a saját keresetéből tud majd megélni. Ez pedig a legtöbb elvált nőnek nagy érvágás. Ilyenkor hivatkoznak arra,hogy a gyerek pénzbe kerül. Ez igaz,de legtöbbször az anya is ebből él.

Jól gondold át,hogy komoly okod van-e a költözésre? Beszéljétek meg őszintén a problémákat,és azután dönts a sorsodról.

Ha apukádhoz mégy,őt akkor is szeretheted.

2010. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyenes beszéd a legtisztább! Őszintén !!!
2010. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!