Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak ninvs az ember komoly...

Ha csak ninvs az ember komoly párkapcsolatban, miért elvárás, hogy külön éljen?

Figyelt kérdés
Szülők bizonyos kor felett állandó felügyeletet igényelnek. Ha akarnék se tudnék különköltözni.
dec. 22. 12:36
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%

Most olvasom csak vissza, hogy kitörölték a korábbi hosszasabb kommentemet. Gratulálok, a Gyakori Kérdések oldalnak is, hogy egy olyan hozzászólást törölnek, de a megannyi sértő, istentelen és obszcén komment marad! Törlik csak azért, mert nem az lett írva benne, amit sokak füle hallani akart.


Elképesztő egy világ, de a teremtő Atya valóban hosszútűrő és késedelmes a haragra, mert ez a szodómia ami van van jelen a világban, az elkeserítő a léleknek. Csinálja mindenki, amit akar, ameddig azt Isten neki engedi, az Igazságot ne hallja meg, csak azt, ami a fülét simogatja. Maradjunk a hazugságban, az önámításban, a képmutatásban, abban van az élet, ima a kivételekért!


Legyen meg a hitünk szerint!


A Szent Lélek akarata valósuljon meg!


Üdv.

dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező ápolja a szüleit, gondozza őket!,"


És elérték ezt a kort?


IGEN

Ha igen, akkor ugye dolgozni sem tudsz az állandó felügyelet miatt?

Mit csináltál az elmúlt 30-40 évben?


NEM

EZért élsz otthon 30-40 évet? Magadat áltatod, ugye?

dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
2%
Mert itt a gyakorin ez a fétisük az ittenieknek. Azt hiszik, ettől lesz önálló az ember, pedig aki otthon lakik, általában sokkal önállóbb is, mint egy albérletes.
dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
95%

"aki otthon lakik"


Úgy 30 felett az "otthon" és a "szülői ház" két különböző dolog.

dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
96%

"pedig aki otthon lakik, általában sokkal önállóbb is, mint egy albérletes."

Erre nagyon szeretnék egy indoklást hallani, mert kb totális ellentmondásnak tűnik nekem.

dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
#31 István atya, én értem haragját, de kérem nyugodjon meg atyám, ők nem tudják elfogadni, hogy maga mind szellemileg, mind emberlieg egy magasabb, megvilágosultabb szinten van, mint mások! Üdv!
dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
25%
#34 Nekem az az otthon, ahol éppen vagyok. Ha szüleimnél vagyok, akkor hazamentem. Ha a saját lakásomban vagyok, akkor itthon vagyok. Az otthon gyakorlatilag csak egy rövidítés a helyre, ahol éppen tartózkodom.
dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

A szuloknek csak az eletuk utolso nehany eveben van szukseguk apolasra de ez sem mindig igaz, vannak akik varatlanul mennek el. Ez nem lehet kifogas.

Nem tudnek komolyan venni egy olyan not aki 30evesen is a szuleivel lakik. Nem vagy onallo mert a szuleid nem fogjak azt mondani egyik naprol a masikra hogy akkor most te kulon fozol magadnak, kulon mosol magadra, stb mert X evet betoltotted. Ha kulon mesz akkor viszont te tartod fenn a haztartast, fozol, mosol, takaritasz.

Ha ismerkedesi fazisban vagy akkor siman felvihetsz magadhoz egy fiut/lanyt anelkul hogy a szuleid talalkoznanak veled. En nem szeretnek minden egyes not bemutatni a szuleimnek ha szingli lennek es randizgatnek es azt sem szeretnem ha minden no bemutatna a szuleinek az elso alkalomkor mikor nala vagyok. Kell a privat ter es az az egeszseges ha az ember onallo eletet akar elni.

Ha meg mindig a szuleimmel laknek akkor biztos anyam megkerdezne hogy mikor hova megyek, mit csinalok, pedig biztos lenne amit nem akarnek az orrara kotni.


A kulonkoltozes sokszor nem is penz kerdese. Vannak olyan agglegenyek akik 50-60 evesen is egyedulallok, mindig a szulokkel eltek, van penzuk, van vallakozasok, vannak foldjeik, szoval siman tudnanak hazat venni ha mas is megtudta csinalni 2 gyerek felnevelese mellett.

Van egy no aki a szuleivel elt, egyedulallo, doglozott rendesen es kb 50 evesen epitett egy hazat. Ahelyett hogy egyedul ment volna oda, vittr magaval a szuleit is.

Nem arrol van szo hogy nincs penz apolora mert van tobb testvere is akinek van penze, siman kifizette volna az otthont vagy a hazi apolot. Ez a no ugy szokta meg hogy mindig is a szuleivel egy fedel alatt lakott, mikozben a testverei kulon koltoztek es hazat epitettek.

dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
96%
31, talán azért törlik a kommentjeidet, mert a kutya sem kíváncsi egy szellemileg visszamaradott valláskárosult regényhosszúságú hadoválására. De ez csak egy tipp.
dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
95%

31

Talán mert ideömlesztettél egy bitang hosszú szófosást, aminek semmi köze a kérdéshez. A vallásos agymenésedet máshol osztogasd, ne itt.

dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!