Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szépnek, átlagosnak vagy...

Szépnek, átlagosnak vagy rondának tartanak? És te magadat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 22:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
Es te minek tartod magadat?:)Engem szépnek tartanak.Viszont mindenki szép a maga módjàn.Mindenkinek van valami érdekessége,,és fõleg,ha valaki emberségbõl jelesre vizsgàzik az a legszebb a vilàgon,a a bentrõl fakadó kedvességgel együtt.
2010. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Szépnek, viszont magamat nem. Tele vagyok hibákkal. :S Nem értem, miért tartanak szépnek.
2010. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
72%

Én az "inkább szép" kategóriába tartozom, klasszikus arcberendezésem van - de kék szemmel és barna hajjal, ami kicsit szokatlan.

Szépnek tartanak, a párom egyenesen "gyönyörűségesnek" (most kérdeztem meg :D).

Magamat én is szépnek tartom, már csak azért is, mert ez önbizalmat ad. Szerintem fontos, és ha ápoltsággal párosul, akkor teljesen jó. Sokat foglalkozom a bőrömmel, mert problémás, viszont sminkelni nem igazán szoktam, feleslegesnek tartom, inkább csak alkalmakra.

2010. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%

szépnek biztosan nem tartanak. én csak úgy fogalmazok, h nem felelek meg a közízlésnek.

vannak, akiknek tetszem, van aki ezt szóvá is teszi. viszont vannak olyanok, akik egyenesen rondának bélyegeznek.


tisztában vagyok az adottságaimmal, ebből próbálom kihozni a legtöbbet.


bizonyos aspektusból mindenki lehet szép.


a párom szépnek tart, és ezt minden nap el is mondja :D

2010. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
79%
Engem "szépnek" tartanak, bár ez a szó eléggé relatív. Én magamat nem tartom csúnyának, viszont lehetnék fiatalabb... :) Akkor elégedettebb lennék.
2010. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%

Rám már mondták azt, hogy "undorító" (55 éves, férje által kitartott hölgy, beteljesítetlen álmokkal- mondta ezt rólam);

hátam mögött károgta egy volt lakótársnőm, akit az ocsmány rendetlensége és lopásai miatt rúgtunk ki, hogy szerencsétlen, csúnya gyökér vagyok;

édesapám, akit saját atyja bántott, és frusztrációját rajtam töltötte-tölti ki, nos ő szerinte egy senki vagyok...

De furcsa módon, eddig soha nem volt párkapcsolati problémám, a barátaim mind jóképűek voltak-kettő modellkedett is, és mindegyik visszasír:)

2010. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
77%
szépnek, helyesnek, jóalakúnak ezeket mondják. egy ember viszont előnytelennek. én magamat rondának látom mindenkihez képest, mert nagy hátrányban vagyok azokkal szemben akik csillognak villognak, nekem ugyanis NINCS PÉNZEM olyan dolgokra mint fitness, szauna, profi cuccok, egyedi ruhák szóval...viszont kisugárzásom az hatalmas. de nekem inkább pénz kellene.
2010. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosnak mondanak. Magamat rondának tartom.
2010. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%

Én sem felelek meg a közízlésnek, ugyanis túlsúlyos vagyok, mégis azt gondolom, nem vagyok csúnya, ehhez az is hozzátartozik, hogy a volt barátom mai napig állítja, hogy szép vagyok és ha sokszor mondanak valamit, elhiszed. Mellesleg én is kék szemű és barna hajú vagyok és nekem nagyon tetszik ez az összeállítás. : D


Na mindegy, egyesek szerint szép, mások szerint kövér vagyok. Szerintem átlagos vagyok, de igyekszem szebbé tenni magam, természetes úton és nem kenőcsökkel.

2010. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
70%
Rondának tartanak páran már mondták,mésok meg elég érdekesen viselkednek..pl. vkinek nekimentem arrább ugrott és vmi ilyemsi hangot adott ki magából : fujj blööö :S én is annak tartom magam,de azért azt nem gondoltam volna,hogy ennyire rossza helyzetem! 15/l
2010. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!