Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyám állandóan...

Mit tegyek, ha anyám állandóan durván kritizál, és mindig azzal jön, h kinyalja a seggemet, h boldog legyek-pedig már lelkileg tönkre tett? Már az emberek közé se tudok menni, butának, bénának és rondának érzem magam!

Figyelt kérdés
Ne törődjek vele, de nem megy, beszélni se tudunk erről...
2011. márc. 4. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2011. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez :/


Semmit nem tudsz tenni, egyedül azt, hogy eltávolodsz tőle ( elköltözöl/kollégium )

2011. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom írni, mint az előző. Velem is ugyanez van/volt. A kollégium tényleg megoldást jelent! Nem tudom, hány éves vagy, milyen élethelyzetben vagy éppen, nem tudom, van-e lehetőséged elköltözni otthonról. Nekem más megoldás nem vált be, járkáltam pszichológushoz, de nem segített.
2011. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem is eszembe jutott, hogy elköltözzem, de persze anyám ezt se engedi...

Azért köszönöm mindenkinek!

2011. márc. 5. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!