Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anyám ne...

Mit tegyek, hogy anyám ne foglalkozzon azzal, hogy mikor alszok, mikor fürdök, mikor eszek, mikor voltam nagywc-n, iszok-e eleget stb?

Figyelt kérdés

33 vagyok, ha itthon vagyok, folyamatosan cseszeget a fenti dolgok miatt.


Ha meg nem vagyok itthon, akkor folyamatosan hívogat.


3 perccel később érek haza munkából már hiv.


Elküld boltba 4-5 tételért, és nem érek haza fél órán belül már hiv hogy sokára jövök, hol voltam.


Lényegében úgy kezel mintha 5 éves lennék. A foglalkozása ovonő, ennek lehet köze hogy ilyen?


dec. 25. 23:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd otthon a telefonodat.
dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
És lehetőleg otthon se legyél soha.
dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Valoszinüleg a foglalkozása is hozzájárul, de ez nem menti fel a tulféltését. Szép nyugodtan közöld vele a kifogásaidat. Mindig, minden egyes alkalommal. A rádtelefonálgatást is minden esetben utasitsd vissza. Ha nem ért a szobol akkor válthatsz meredekebb szövegre. (Pl. jaj, anya éppen egy rosszlánynál vagyok és elélvezés közben hivsz!) De ne veszekedj vele és ha az idöbeosztásoddal a családi összhangot zavarod meg akkor kérj eénézést és változtass. Az önállo életvitel számodra nem opcio?
dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Justinianus ***** válasza:
87%
Menj vissza 10 évet az időben és költözz el...
dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%

"Lényegében úgy kezel mintha 5 éves lennék."

. Ötéveseket nem szoktak bevásárolni küldeni.

dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Azért kezel úgy, mert még mindig ott laksz 33 évesen. Ez rengeteg családban probléma, hogy a szülő így viselkedik a felnőtt gyerekével. Ha felnőttnek érzed magad, költözz külön, vagy jobban húzd meg a határaidat.
dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
43%
33 évesen anyánál lakni abnormális. Amíg így teszel, teljesen érthetetlen okból, addig ne csodálkozz semmin. Mama hotel úgy, hogy nem szól bele, csak etet, na olyan nincs.
dec. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

39 vagyok, nemhogy otthon, de még csak nem is az országban élek, mégis ilyen anyám. Valahányszor hazalátogatok, kartonszám adja az étrend-kiegészítőket, egy vagyont költ rá, holott ezerszer mondtam már neki, hogy nem veszem be úgysem (főleg nem napi 10-15 különböző tablettát), lesz.rja. Ha 2-3 napig nem hívom, kikészül, hogy mi történt velem. Felhív éjjel 1-kor, és ha felveszem, lecsesz, hogy mi az, hogy én még nem alszom. Állandóan azon pörög, hogy mit eszem, miért azt eszem, nem iszom eleget, stb…

Én már föladtam, beláttam, hogy nem fog már változni. Mosolygok, bólogatok, igazat adok neki, és igyekszem másra terelni a témát.

dec. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Hát kár volt föladni, 8-as, magad tehetsz róla. És tehetnél ellene is, de eszed ágában nincs. Akkor nem is zavar téged.
dec. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
33 évesen nem vagy annyira felnptt, hogy odamenj hozzá és elmondd mindezt neki, hogy ez zavaró számodra és szeretnéd hogy változtasson rajta? Mert ha ez így van akkor na, valamennyire érthető, hogy nem kezel felnőttként.
dec. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!