Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyes döntés?

Szerintetek mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Szilveszterre meghívtak közeli rendes barátaim, hogy velük legyek így ez lenne az első szilveszterem ahol egy rendes társaságba legyek. Az anyukám a mamámmal viszont akkor itthon lennének csak ők ketten szilveszter napján ha én elmegyek, ha elmegyek a szilveszteri buliba akkor fájna a szivem az édesanyukámért, de ha itthon maradok fájna a szívem a barátaimért... Jó lenne mind a kettő helyen lennék, nem tudom, hogy csináljam, itthon lennék, hogy ne legyenek egyedül, de viszont akkor nem táncolhatok, nem szórakozhatok, korán lefekvés és stb tudjátok:)

de ha meg a barátaimmal lennék akkor minden jó lenne kivéve, hogy azzal az ésszel, hogy "az anyukám most biztos szomorú, hogy nincs kivel jól érezze magát". Jaj nem tudom, nem tudom...


16L



dec. 26. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Aztán miért fájna a szíved az édesanyukádért? Nem kórházban haldoklik. Ennyire nem kell egymásra gyógyulni.
dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
majd jövőre leszel velük is, vagy valamelyik évben
dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád hogy anyukádnak nincsenek barátai, akivel szilveszterezzen. Menj csak, érezd jól magad. Hidd el, pár év múlva fel sem fog merülni benned, hogy otthon maradj.
dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy :) menj nyugodtan, nem hinném, hogy anyukád emiatt szomorkodna. X év felett már nem a reggelig tartó partizásról szól a szilveszter!
dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a biztatást arra hogy elmenjek!!! remelém simán sikerül majd, ha így mindjátok remélem igaz.
dec. 26. 16:10
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanígy vagyok én is. Csak én épp a kistesóimat nem szeretném egyedul hagyni. Eddig minden évben velük toltottem a szilvesztert otthon, és jó volt, vettem nekik újévi sapikat meg dudákat, meg stb, sütöttünk főztünk, zenét hallgatunk este néztuk a tuzijátékot, és idén a legjobb barátnomhoz megyek, de úgy érzem cserben hagyom oket, szegénykéimnek nincsenek barátai mert most koltoztunk, és anyáék meg szarnak mindenbe. És 6kor ágyba dugják őket. 14, 10, meg 6 évesek. És most nagyon bűntudatom van hogy én jól fogom magam érezni szilveszterkor, szegény kis majomcskáimat pedig itthagyom eddig mindem évbe én szerveztem meg csináltam nekik boldog szilvesztert 😭😭 szóval egyszeruen én sem tudom mit csináljak, önző gëcinek érzem magam hogy elmegyek. És őrlődök.
dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Anyukádat is vidd a buliba!
dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pont egy anya vagyok, pont 16 éves a lányom. 14 éves koráig mindig együtt szilvesztereztünk. Mikor 14 éves volt, legjobb barátnője meghívta magukhoz pizsi partyra, meg még két lányt, szülők is otthon voltak. Küldtem kaját, és örültem, hogy jól érzi magát. Tavaly a barátnőjét hívta át hozzánk, az ő szobájában voltak. Idén több barátnővel elmegy házibulizni. Örülök, hogy jól érzi magát, én meg pihenek, filmezek, jól elleszek.

A lényeg, fiatal vagy, éld az életed! Ha anyukádnak szórakozásra van igénye, majd elmegy szórakozni a saját korosztályával. Ha pihenni szeretne, még jobb is, ha nem leszel otthon. :) Szóval menj!

dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm 8-as!!!!! ez lehet tényleg megbuzdított hogy elmenjek:)
dec. 26. 18:10
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked kell szórakoztatni őt a fiatal éveidben és később sem kell mellette ragadj, mert mi van, ha szomorú lesz?

Felnőtt nő, hidd el, nélküled is meg fogja oldani. És mivel apa nélkül nevel, pontosan tudja, milyen fontos önállóvá válni, megbízható kapcsolatokat építeni és kilépni a mástól való függésből, amikor megérik rá az ember. Ha van egy kis esze, nem sajnálja magát, hanem bátorít, hogy elindulj.

dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!