Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a helyes döntés?

Ilyenkor mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Adott az alábbi szituáció:

Névnapja volt apának, vettem neki egy fedélzeti kamerát, mert most vett új autót,gondoltam jól jön neki a biztonság kedvéért. Ezt be is szereltem neki. Hétfő szabad nap volt, de egy telefonhívás után azt mondta be kell mennie az irodába. Tegnap este vettem ki a kamerából a kártyát és néztem bele a felvételekbe. Abszolút a munkaheye közelébe se járt. Elment egy bevásárlóközpontba, onna pedig egy messzi településre. Nagyon otthonosan mozgott, beállt egy udvarra. A motor megállt, a kamrea nem rögzített tovább. Induláskor már egy nő nyitott neki kaput,majd amikor kiállt, az ajtó nyílást hallottam és beszélgettek. A végén tisztán hallatszik, hogy csókolóznak.

Hihetetlenül meglepett, mert apám egy nagyon rendes és művelt ember. Soha ki nem néztem volna ezt belőle. Anyának mutattam a felvételt, ami felkeltette nagyon az érdeklődését, viszont csaltam kicsit. Megvágtam a videót, vagyis a hangsávot levettem szinte nullára ahol csókolóznak.

Mi legyen? Annira nem tudom.

Apámról még tudni kell, hogy elég kimért,szigorú ember, és ha gond van sosem szól, maga oldja meg, csak látszik, hogy feszült. Szóval erről beszélni vele nem igazán látom jódöntésnek. Anyukámat meg teljesen bele avatni sem, mivel így is rengetek gondja van, nagyon szét esne.

Szerinted?


2018. máj. 24. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Árulkodni az oviban szoktak. Nem megfelelő személynek mutattad meg, innen már nincs helyes döntés.
2018. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egyre jobbak ezek a kamu történetek. :D

Még pár év és még el is hisszük őket. :D

2018. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Igazából nem a te dolgod...Nem is illene megnézni más felvételeit.

Ellenben próbálhatsz tapogatózni apukádnál, ha már mindenképp kíváncsi vagy. Mit csinált a munkahelyén, stb. De csak finoman, diszkréten!

2018. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán van hangulatom a "kamu kérdés" válaszokhoz.

Miért ne nézhetném meg? Elvégre még itthon lakom, én is használom az autót.

2018. máj. 24. 19:18
 5/8 anonim válasza:
84%
Szerintem megkéne mindenképp beszélned apuddal a dolgot. Bármi is a következménye szembesitened kell vele a dolgot. Ez így nem állapot.
2018. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Anyukâd mit szólt?:(
2018. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon foglalkoztatja a téma... :/
2018. máj. 25. 18:07
 8/8 anonim válasza:
Szerintem beszélj apukáddal. Vezesd rá a dologra. Mond neki hogy nézzétek meg a felvételeket együtt. Aztán mikor látni lehet hogy valami nem oké, kérdezz.
2018. máj. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!