Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Képesek kitalálni, hogy nem...

Képesek kitalálni, hogy nem szeretem a gyerekem, mert nem posztolom?

Figyelt kérdés
A férjem családja kiálhatatlan, nem is igazán tartom velük a kapcsolatot. Pl. az ünnepek alatt sem találkoztunk. Ma hallottam vissza, hogy panaszkodtak férjem unokatesójának, hogy jajj, én nem posztolom a gyereket, biztos nem vagyok rá büszke, nem szeretem. Október elején született, tényleg nem tettem ki egyetlen képet se róla, de miért is kellene? Engem sem érdekel más gyereke, úgy vagyok vele, hogy az enyém se érdekeljen senkit. Nincs mibe belekötniük, mert tudják, hogy nagyon jó anya vagyok, és most ezt találták ki. Annyira nem érdekel mit dumálnak, mióta ismernek folyton provokálnak, de mégis csak hihetetlen, hogy ilyen hülyeségeket beszélnek a hátam mögött. Nekem azokkal van bajom, akik folyton kiteszik a gyereket, nyílván nem fogok beállni a sorba.
jan. 5. 13:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi. Sógornőm még azt is kirakja, ahogy a gyerek, eszik, alszik, fél órás videó, ahogy színez.

És még privátba is küldi.

Ellenben én jó ha évente egy fotót felrakok 😃

Pont letojom, hogy a volt kollégák, vagy a szomszédom húga látja vagy sem, a gyerekem cuki, maszatos arcú fotóit.

Ha látni akarja a rokon, látogasson meg. De úgy meg nem tudja mutogatni sparban Kati néninek a babádat.

jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentkezem, mint sorstárs. Évekkel rosszabb lesz, rólam már nem csak a rosszindulatú rokonok, hanem ismerősök, ismeretlenek is pletykálkodnak, hogy biztos nincs a gyereknek apja, szeretőt keresek a neten, rondának tartom őket, putriban lakunk.😃
jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem raktunk ki semmit.
jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam ilyet is h biztos nem én nevelem😆...pedig közbe közbe rakok ki róla képet. 9 éves és van kinn kb 6, a régieket leszedtem.
jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
Igen
jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Ki volt az aki ezt neked visszamondta? Mert ilyen postásra sincs szükséged. Ők gondolnak amit gondolnak, az az ő bajuk. Szerintem ezeket az undorító dumákat kár is visszamondani neked.
jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
ha nem ėrdekelne ,nem tenél fel rola kėrdést ,nem kezdenėl rola panaszkodni idegeneknek.
jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondok jobbat (csak ülj le mielőtt tovább olvasod 😅). A gyerekem egyik tanára is ennyire ostoba (pardon, de az. A többi aranyos, intelligens, ezt a nőt még a kollégai is kb csak megtűrik, mert nincs másik tanár), volt szülinapja, vitt be sütit, itthon meg nyilván rokonok, torta stb hétvégén. Kitaláta az a nagyon okos, hogy "szegény gyereket" itthon fel sem köszöntjük, mert egy képet vagy köszöntést sem látott soha. Milyen anya az aki nem büszke a gyerekére. Igen, abból szűrte le, hogy nem posztolok a gyerekről 🤷🏼‍♀️ és nem írom ki, hogy "Boldog szülinapot kislányom", amikor ott ül mellettem az asztalnál. Ezt gyorsan visszahallottam, mert az osztályfőnökkel meg baráti a viszonyom, ott sápítozott az iskolában ezen. Gondolhatod, hirtelen azt sem tudtam sírjak vagy nevessek. Beszélgettem vele, hogy nem is lesz kint kép, törődjön bele... Szóval, átérzem részben a helyzeted, borzalmas amikor felnőtt emberek szerint csak az van amit kiposztolnak és a neten kell élni az életet 🙈
jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is mindig megkapom, hogy egész nap otthon ülök a gyerekkel, nem viszem sehova, mert nem látják sehol a bizonyítékot, akkor nem is létezik. Le kell szrni. A pillanatot megélni kell.
jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
4 éves a lányom, és még egyetlen képet sem tettem ki róla sehova. 🤷‍♀️ szerintem ha nagy lesz, hálás lesz nekem ezért, hogy nem látta ország-világ a legkiszolgáltatottabb éveiben.
jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!