Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy barátnőm...

Lehetséges, hogy barátnőm családja valaha elfogad?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először találkoztam velük és amikor megtudták, hogy az építőiparban dolgozom, érezni kezdtem, hogy lesajnálnak és folyamatosan kaptam a célozgatásokat, hogy nem találnak engem méltónak a barátnőmhöz. Azt is felhozták, hogy ő bezzeg egyetemre jár, mert ők nem sajnálják arra a pénzt, hogy a gyereküket taníttassák, milyen kár, hogy az én szüleim nem így gondolnak rám és most egy kulimunkát kell csinálnom, nem pont ilyen barátot képzeltek el a lányuk mellé. Tudom, hogy még a kapcsolatunk elején vagyunk (és egyébként mind a ketten 22 évesek vagyunk), de nem vagyok benne biztos, hogy a jövőben megkedvelnének..


jan. 12. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Mit érdekel a családja? Velük jársz?
jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én érzek egy kis belemagyarázást a történetben, nem teljesen tényszerűen tálalod az egészet.


Tényleg ez így elhangzott, hogy "nem pont ilyen barátot képzeltek el a lányuk mellé"?

jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%

Okádok az ilyen seggfej családoktól. Nem tudom, mit akarnak ezzel elérni?

Nem mondja ki, hogy ellenzi a kapcsolatot, csak célozgat.

Én olyat beszólnék, hogy nem tennék zsebre.

jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
És? Ha a barátnőd kiáll érted, "ez miért hiba?"?. A lényeg, hogy ő szeressen, nem? Nem kell anyósékat boldogítani, oszt csókolom.
jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

Kik ezek a mindig résen levő nullázók????


Mondjátok meg mi a bánatos francban nem volt igazam?


(3)

jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem mondod, hogy nem tudták, mit dolgozol...
jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik résen lévő nullázó én vagyok, 3-as/5-ös, és az agressziódat nulláztam le. Attól még, hogy valaki nem szeret, nem kell beszólni neki, arrébb kell menni. És a kérdést se olvastad el rendesen, mert a kérdés szerint nemcsak célozgatnak, hanem ki is mondják.
jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Van egy olyan érzésem, hogy nem a szakmád a (legnagyobb) probléma. Persze lehet, hogy nem tartják a legszínvonalasabbnak, de ez van, ez a saját problémájuk. Szerintem itt valami más lehet a gond, lehet nem volt jó az első benyomás, vagy simán a fejed nem tetszik nekik.


Ismertem egy embert, full egyszerű kétkezi munkás volt. Nem ezzel lett volna bajom, hanem hogy az ő véleménye határozottan az volt (mielőtt én mondtam volna rá bármi), hogy én csak egy beképzelt ilyen olyan diplomás senki vagyok) és semmit nem ér, amit csinálok. Holott nem is szóltam le akkor még őt. Utána már csak a bosszú miatt én is beszóltam neki. A vérében benne volt, hogy ha valaki többre vitte, akkor az csak beképzelt lehet. Pedig normálisan fogadtam az elején. Tök jó példa, hogy nem mindig a diplomások kezdik a lenézést. Van hogy fordítva kezdődik.

Szóval miután ok nélkül belém kötött, onnantól gondoltam akkor okot is adok neki az utálatra.


Csak példának írtam le, hogy szemléltessem, hogy alakulhat másképp is.Nme voltál bunkó az elején? Köszöntél rendesen, tisztelettel?

Nem poénkodtál véletlenül sem a burzsuj dolgokkal? Lehet fel sem tűnt, nem rosszindulatból, de tettél valamit, amin kiakadtak. Vaagy a fent említett példa, hogy te már úgy mentél oda, hogy óó ezek a hülye diplomások...


Persze csak elmélkedem.

jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%

A matek számít, nem a kardotnyeltség és a diploma.

Én egy "hótegyszerű" melóval sokkal többet keresek, mint egyik másik öltönyös díszpéldány. És meg is szoktak lepődni a márkás cuccaimon, óráimon, különleges sportkocsimon, olyan javaim vannak, amit sokan irigyelnek és sok ilyen propellernyakkendős finomkodó lófszjancsi sem engedhet meg magának.

jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos nem!


Megvan az alap véleményük rólad és ez már nem fog változni, akármit is csinálsz.


De szerintem érdemes lenne tovább képezned magad, még nagyon fiatal vagy és később nem fogod bírni a fizikai melót!

jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!