Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a között ha a...

Mi a különbség a között ha a testvéred a legjobb a barátod vagy valaki aki nem rokon? Melyik áll közelebb?

Figyelt kérdés

jan. 19. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátom áll hozzám a legközelebb. Azt lényegtelen, hoyg testvér. rokon vagy nem családtag.

Attól, hogy valaki rokon, még nem áll közel hozzám, csak véletlen, hogy van köztünk kapcsolat.

A barátomat/barátaimat én választom, ök olyan emberek, akikkel van sok közös dolog, ez sokkal többet számít, mind az, hogy valakivel véletlen vannak közös ösök.

jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátság feltétele az, hogy alapból meglegyen egy oda-vissza kötődés, tehát olyankor biztos jó a kapcsolat a két fél között, míg ugye azt, hogy ki a testvére nem választja az ember.
jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátommal rengetegszer összejárunk bulizni. Egymás gyerekeinek a ketesztszülei vagyunk. A testvéremmel meg évente egyszer találkozom.


A rokonság nem jelenti azt hogy tartani is kell a kapcsolatot.

jan. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha a testvér, akkor sokkal több a közös emlék, meg esetleg a közös probléma (problémás szülők, szülő halála stb)
jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lewega ***** válasza:
Szerintem szerencsés ember az, akinek a testvére a legjobb barátja!
jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem három közeli barátom van, egyik a testvérem... Semmi különbség nincs, néha hálát afok az égnek, hogy a szar gyerekkorom mellé ilyen jó testvért adott, és ennyi. Nem kezelem máshogy, mert a testvérem.
jan. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!