Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan rosszba vagyok...

Folyamatosan rosszba vagyok anyukámmal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és persze nekem is van anyukám. Nagyon örülök neki, h normális egészséges, nem iszik, nem ver stb, sőt nem csak ő, hanem egyátalán senki. Teljesen norm. életünk lenne, ha nem veszekednénk egyfolytában. Aztán kibékülünk, aztán veszekszünk. Ilyenkor hozzám se szól. Kerül engem, mintha nem karná, h a lánya legyek. A baj a, h szinte mindenben hasonlítok rá. Pl m2 nagyon magányosak vagyunk, nincsenek barátaink, persze anyumnak ott van apu, de nem boldogok együtt, csak elviselik egymást, mert "ezt dobta a gép". Legalábbis sztem ezen a szinten vannak. Szval itt van 2 megkeseredett ember, ésén még csak 18 vagyok. Akarom, h felnőttnek nézzenek már(hisz am is 22 évesnek szoktak nézni), de anyukám szeret beszólogatni, lekicsinyíteni, mégha nem is szántszándékkal. Mit tegyek? Segítsetek..
2010. okt. 23. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyukád önnmagát látja benned a fiatalságát,amikor még ő is választatott,és azt szeretné ha te is egy gép dobta boldogtalanságban élnél...
2010. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem oknélkül vagy 18 évesen keserű,és nincsenek barátaid,ez volt számodra a minta,ebben nőttél fel...
2010. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És most mit tegyek?? Nagyon félek? Minden percben sírni tudnék, úgy érzem nem kellek senkinek, mert az anyám se akar igazán. Mit tegye, könyörgöm segítsetek!!!!
2010. okt. 23. 14:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg függsz tőle,elkéne vágni ezt a fonalat,mert a nyakadra tekeredett...
2010. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És h vágjam el ezt a fonalat???
2010. okt. 23. 15:03
 6/9 nagyviri ***** válasza:
100%
Elsőnek barátokat kellene szerezned. Nem normális dolog, hogy egy 18 éves lánynak nincs olyan barátnője, akivel mindent meg lehet beszélni, még olyan dolgokat is, amiket az ember lánya az anyjával mégse. Nézz szét a suliban, a lakókörnyezetedben, és próbálj kicsit nyitni mások felé. Ha teheted, tanulj tovább, és esetleg más városban, kollégiumban, új környezetben szintén pozitív változások lehetnek az életedben. Ha van, akivel napi szinten meg tudod beszélni a problémáidat, az otthoni szurkálódások sem fognak annyira fájni. Ne feledd: ha azt szeretnéd, hogy felnőttként bánjanak veled, ahhoz úgy is kell viselkedni. Ne veszekedj anyukáddal, még ha nem is értesz vele mindenben egyet, néha egyszerübb elengedni egypár megjegyzést a füled mellett, mint vitát králni belőle. Ezzel magadat is megkíméled a kiborulástól.
2010. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon egyet értek az előzővel. Nem igazán közted és az anyukád között lehet a baj. Csak olyat vársz tőle, lehet, hogy ő is tőled, amit nem tudtok megadni egymásnak. Fordulj az élet felé!!

Keress barátokat! Kezdd el. Saját világ, saját hobbi.

És akkor nem kell elvágnod a fonalat. Lazul az majd magától is.

2010. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az első lépést 15 évesen tettem meg. Elmentem egy egyházi suliba, kollégista lettem, de még így is fasirtban vagyunk. És nem találtam egy igaz barátnőt sem. Vannak barátaim, de egy igazi se:S
2010. okt. 23. 17:30
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem szólt hozzám egész hétvégén.

MA annyit mondott, h nem érdekli, h mit csinálok és kivel és hogyan. Karácsonyra se jöjjek haza a koleszból, nem érdekli hol leszek. Azt monddta hálátlan vagyok éslust(ebben van némi igazság)

Most mondjáok meg, mit tegyek??

2010. okt. 24. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!