Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj vagy normális...

Velem van a baj vagy normális hogy zavar?

Figyelt kérdés

Szóval a család női tagjai a konyhában elég fura dolgokat csinálnak ami szerintem undorító és nem oda illő.

Sorolom őket: Fésülködés, hajvasalás, hajszárítás, szemöldök kiszedés, körömvágás meg ilyesmi dolgokat amiket szerintem a fürdőbe vagy a saját szobában kéne tennie, nem?


Szerintem egyenesen undorító hogy valaki a szemöldökét a konyhapulton szedi ki, vagy ott tárolja a hajas hajvasalót, fésűt, esetleg ott vágja a körmét.


jan. 21. 14:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Normális, hogy zavar. Én is kiakadnék.
jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Úgy érted főzőcskézés közben? Mert egyelőre azt se tudjuk, mekkora az a konyha...
jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Mert mondjuk egy ekkora konyhában akár el is tudnám képzelni, hogy van egy erre használatos sarok:

[link]

jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

3.

Akinek ilyen konyhája van, talán nem akkora bugris. :D

jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Hát, sose lehet tudni... :)
jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
De egy ekkora konyhában nem is olyan nagy bugrisság, mint egy kicsiben, nem?...
jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Normális, hogy zavar, ahol étel van vagy készül, nem csinálunk ilyet.
jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7# Egyetértek, ennyire egyszerű szerintem is. Aki lepontozott téged az nem tudom hol él...
jan. 21. 15:48
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Az anyám a taknyos orrát azon konyhai ruhadarabba törli(ilyen rongy amibe például a vizes kezemet törlöm miután megmosom a zöldségeket) amivel mi utána zöldségekhez, kezünkhöz és stb-hez érünk. A hányinger elkap tőle. Már 3 hete csak rendelt kaján élek, ő meg fel van háborodva.
jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Az attól függ, mekkora és milyen felszereltségű az a konyha. Pl. ismerősömnek a konyhában van a mosógép is, - igaz, a konyha akkora, hogy egy átlag másfél szobás lakás mindenestől elférne benne.
jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!