Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagy baj, ha engem zavar,...

Az nagy baj, ha engem zavar, hogy a férjemet munkahelyén becézgetik a lányok is? Nem tudom, hogy gond-e hogy ez engem zavar, vagy normális, hogy ezt érzem. Én amúgy sem engedtem senkinek, hogy becézgessen csak neki. De lehet, hogy ez a nem normális.

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 12:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Petikének becézgetik vagy Nyuszikámnak?
2019. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

És mit akarsz tenni? Bemész és megtiltod, hogy a férjednek azt mondják, hogy Józsika?

Röhejessé téve ezáltal a férjedet, de elsősorban magadat.

2019. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha olyan beceneveken hivjak, Ami intim v szexualis toltetu, azert az nekem sem tetszene, de ez ellen akkor is csak a ferj tehet. Ha siman csak Petike pl, azzal nem lenne bajom.
2019. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Nem baj, ha zavar mondd meg neki. Egyébként van, aki mindenkit becéz, és ha szólnak sem fogja abbahagyni.

Ezt tudod, vagy rendszeresen szembesülsz vele? Egyáltalán hogy szólítják?

2019. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Férjem is becézgetik, de minden munkatársa. Véletlenül maradt rajta. Őt nem zavarja, akkor engem miért zavarjon?
2019. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg attól függ. Ha mondjuk Sándor lenne a párom és Sanyinak szólítanák, az nem érdekelne, de ha tényleg ilyen nyuszikám, meg drágám, akkor nyílván néznék egyet. Bár ha erről van szó, akkor a párod is érdekes, hogy hagyja, az ilyen kétértelmű dolgokat már az első alkalommal tisztázni kell, hogy oké, hogy nem Uramnak szólítják, de a becézgetésnek meg jópofáskodásnak is van határa.
2019. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nyilván csak "petiKÉnek" meg hasonlónak van becézve , és ő nem tűrné el,ha engem így becéznének, viszont ő saját maga miatt nem szól. És nem értem,hogy egyes kommentelő miért gondol arra,hogy egyből bemennék és patáriát csapnék. Én azt kérdeztem,hogy normális-e, nem azt ,hogy hogyan orvosoljam. Ha több ember szerint normális,hogy zavar akkor megbeszélem veled,mert úgy érzem jogosan kérem meg,hogy ne engedje. Ha pedig nem normális,hogy így érzek, akkor magamban kell rendbe tenni. És az eddigi válaszokat is nagyon szépen köszönöm!

Meg hát elnézést a balga kérdésemért, de az én ismerőseim úgyis azt mondják amivel úgy gondolják,hogy támogatnak.

2019. nov. 25. 13:12
 8/34 A kérdező kommentje:
-e
2019. nov. 25. 13:13
 9/34 A kérdező kommentje:

Értem, akkor nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

És tényleg bocsánat ><

2019. nov. 25. 13:14
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit szólnál, ha úgy becéznék a férjedet, mint a 30-as szomszédomat? Az ő neve a kollégái között Bránermajszter (nyilván rászolgált) csakhogy sokszor lerövidítik sima Bránerre, ráadásul 2 éve megnősült!:)
2019. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!