Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha zavar hogy a...

Normális az, ha zavar hogy a családom alul öltözve járkál körülöttem? Lent kifejtem

Figyelt kérdés
Szóval, kiskoromtól fogva anya teljesen meztelenül is képes lenni körülöttünk, apa pedig képes arra, hogy egy pici alsógatyában legyen ami félig lelóg róla, alig takar.. nővérem is alsóneműben tekereg simán 27 éves fejjel is közöttünk, 28 éves bátyám meg alsóban, legtöbbször este. Mindenkivel ellentétben egy borzasztóan szégyenlősnek születtem és kb hat éves korom óta elzárkózom, ha már egy pulcsit is át kell húznom. Engem borzasztóan zavar, hogy ők így megjelennek gyakran előttem, apámon meg néha látom, hogy irritálja mostanság, hogyha alsógatyában futok össze vele, a bátyám meg gyakran nyihog manapság, hogy minek megyek direkt pl a wc elé, ha tudom hogy ő alsógatyában fog kijönni. Eddig nem voltak ilyenek, lehet érzik hogy engem mennyire zavar és irritál ez.. de férfiak.. arra még kíváncsi vagyok, hogy olyan nehéz egy rövid nadrágot húzni legalább akkor ha kijossz az ágyból? Vagy, mindenki, inkább én vagyok a hibás, amiért ez zavar? Kíváncsi lennék, hogy mások hogy kezelik ezt és a ti családotokban mennyire megszokott így alul öltözni..

2023. jan. 1. 23:23
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
De ami talán a legjobban irritál, az az amit a bátyámon és apunak érzek. Sztem én nem tudok csukott szemmel járkálni, nekik lenne egyszerűbb egy nadrágot felhuzni , hiába az én irritáltságom miatt van így ez
2023. jan. 1. 23:24
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Normális, hogy zavar, én sem nézném jó szemmel.
2023. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hiába nőttem fel ilyen felfogásban.. a családom szerint kb hülye vagyok ez miatt és problémázok feleslegesen.
2023. jan. 1. 23:33
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanez, apámat még elviselem, de 15 éves öcsémet nem. Többször szólok neki, hogy öktözzön fel, lesz.rja. nem érti meg, hogy nem érdekel a f.sza
2023. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Azért elég meredek hogy pulcsicseréhez is bujkálsz. De amit levágnak körülötted, már engem si zavarna.
2023. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Én megbolondultam volna, ha apám pömpölőjét kellett volna látnom, meg anyámat alig felöltözve. Szerintem sem egészséges. Egy kisgyereknek bezavarhat a család meztelensége.
2023. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%
Nos a helyzet viszont az, hogy akkor az 5 ott lakó emberből 4-nek ez totál rendben van, tehát innen az a normális elv érvényesül, hogy vagy te fogadod el, hogy ez nekik így megfelelő és jó vagy elköltözöl... Vagy azt várnád el, hogy majd 4 ember alkalmazkodik hozzád?
2023. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Mit tettél felnött korodban (a morgásokon, elitéléseken kivül!), hogy ne kelljen téged zavaro öltözetben látnod a családtagjaidat?
2023. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén szólva mivel nekem tök normális hogy otthon, a családi körben kisgatyában lehet lenni, így nem nagyon tudok mit mondani. Ha teljes pucérságról lenne szó, még érteném, de ezek szerint alap takarás van. Szerintem egy kicsit túltolod a szégyenlősséget. A reakcióid pedig elég furák lehetnek, ha a családnak is feltűnik.


Az mondjuk furcsa hogy közel harmincasként még mindenki otthon van egyrakáson.

2023. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Bodza879 válasza:
74%
Most akkor teljesen meztelenek? Mert azt írod, alsónadrág (ami kb olyan, mint egy rövidnadrág) van rajtuk. Ez azért nem kéne, hogy traumatizáljon.
2023. jan. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!