Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnétek melegként...

Hogyan kezelnétek melegként ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Egy gimis osztálytársnőm édesanyja megtalált facebookon.


És megkérdezte, hogyan alakult az életem, van-e valakim, mit dolgozok és meg is dicsért, hogy milyen helyes fiatalember lettem, és, hogy felvehetném a lányával a kapcsolatot, mert barátok voltunk a gimiben, és ő mesélt rólam az anyukájának.


Na már a gimi óta eltelt 15 év!

Azóta nem találkoztunk, és nem tudják rólam, hogy meleg vagyok!


Olyan érzésem van, mintha össze akarna hozni a lányával.


Hogyan lehet ezt udvariasan lekezelni, azt nem szeretném elmondani, hogy meleg vagyok!


jan. 24. 04:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem tartozol elszámolással vagy beszámolással az életedről !

Köszönd meg az érdeklődést és írd azt,hogy minden jót kívánsz nekik az életben.

Meleg férfi vagyok,rám is írt már nő is,férfi is,de mindenkinek ezt írtam.Annak ellenére ,hogy nincs párom.

Aki értelmes ember, az egy udvarias,de rövid válaszból érteni fog !

jan. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonymousreview60 ***** válasza:
86%

"Olyan érzésem van, mintha össze akarna hozni a lányával." Jól érzed.

"Na már a gimi óta eltelt 15 év!" A csaj minimum 33 éves, és ha az anyja szervezne neki valakit, akkor a csajjal kinézeti/önértékelési/egyéb pszichés bajok vannak. Az anyukának ezen kellene dolgoznia, pontosabban a lányának ebben segíteni. A pasi (vagy esetemben a csaj) erre nem nyújt (nekem nem nyújtott) varázserejű megoldást. Az a baj, hogy az anyuka ezt nem látja.

"Hogyan lehet ezt udvariasan lekezelni, azt nem szeretném elmondani, hogy meleg vagyok!" Ha a csajt 15 éve nem láttad, akkor távol éltek egymástól. Hivatkozz erre, a hektikus munkarendedre és a karrierorientáltságra, hogy most nem érsz rá, de igyekszel keresni őket (amit majd nem teszel meg).

Remélem a csaj megkapja mihamarabb a szükséges kócsing vagy pszichoterápiás segítséget, hogy túllendülhessen saját magán.

jan. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ezt én sem értem, hogy az anyja miért intézkedik helyette.


Azt nem tudom van e párja, de vannak gyerekei, mert ezt is leírta.


A lány nincs fent semmilyen közösségi oldalon, ezzel indokolta az anyja, hogy ő írt.


Meg, hogy megadja a számát, ha szeretném.


Megvolt az udvarias válasz, hogy gratulálok a gyerekekhez, és minden jót kívánok.


Erre ezután küldte nekem a telószámot!

jan. 24. 05:05
 4/24 A kérdező kommentje:

#2


Én is így tettem, amit írtál, megköszöntem, hogy elküldte a telószámot, én ezzel úgy gondoltam, hogy azt jelzem felé, hogy felnőtt vagyok, és ha akarom, majd megkeresem.

De nem fogom, nyilván.


Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy ez az anyuka szándéka, lehet csak a barátságot szerette volna ha tovább ápoljuk, de igazság szerint én nem vagyok annyira szociális típus.

És nem értem miért nem ő keres meg, ha ez a célja, zavaros az egész.


De tett pár olyan megjegyzést, amiből azt szűrtem le, hogy azt akarta felmérni jó party vagyok-e.


A profilomon nincsenek képek, csak magamról, tehát leszűrte, hogy szingli lehetek, ha 30+osan se egy esküvős, gyerekes, barátnős képem sincs kint.

jan. 24. 05:17
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell ehhez elmondnai hogy meleg vagy, simán lehet azt is mondani hogy nem akarsz kapcsolatot.
jan. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok meleg, de szerintem ennek nincs is jelentősége. Ha a lány a barátom volt és engem is érdekelne, hogy most hogy van, akkor felvenném vele a kapcsolatot a megadott számon, ha nem, akkor nem. Nem indokolnám meg az anyjának.
jan. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy a barátnőd nem örülne ennek a találkozasnak, inkább majd a 20 éves osztálytalalkozon találkoztok. Ennyi.
jan. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az egyedülálló anya volt osztálytársadnak az anyja keres új gazdaszervezetet?

Ezt melegségtől függetlenül ugyanúgy kell kezelni. Megkérdezni, hogy pontosan mit akar? Meglátod, lesz hebegés-habogás, meg hogy csak érdeklődik, mert sok év eltelt.

Én megköszönném az érdeklődést, elmondanám, hogy minden rendben velem, elégedett vagyok a jelenlegi életemmel, pont annyi ember vesz körül, amennyire szükségem van. Minden jót kívánok nekik is. És pont.

Ha nem érti, neked azzal semmi dolgod nincs, az a saját belső munkája, hogy hogy reagál a frusztrációra.

jan. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én hetero vagyok, de pont nem érdekelne, hogy mit akar szervezkedni az egykori gimis osztálytársam anyukája. Udvariasan megköszönném, hogy írt, és minden jót kívánnék neki és családjának. Ha ezen túl is írna valamit, arra nem reagálnék.
jan. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Válasz. Köszönöm hogy megkeresett és érdeklődik,remélem jól vannak. Én is jól vagyok rengeteg a munkám szabadidőm nulla,hétvégenként a szüleimnek segitek. Remélem egyszer ha összefutunk valahol többet tudunk majd beszélgetni. addig is minden jót kivánok mindenkinek csók! Nálam ez a sablon válasz. Aztán ha még rám ir udvarias rövid válaszok egyre ritkábban majd semmi válasz.
jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!