Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Törött ujjal segítettem...

Törött ujjal segítettem itthon ablakot takarítottam. CSíkos maradt, és ezért nem enegdnek discoba 18 vagyok. Egyszerűen erre nem tudok mit reagálni?

Figyelt kérdés
Elvan törve az ujjam, most ép sínben van. Egész nap segítettem így is itthon abalkot takarítottam pórszívóztam stb. Ma lesz bnőm szülinapja mennék discoba is. És most mondta anyám, hogy csíkos maradt az abalak és felejtsem el hogy megyek bulizni. 11re itthon vagyok.!! hozzáteszem 18,5 éves lány vagyok, egyetemista!!! MOst erre mit reagáljak normális ez?
2010. okt. 23. 17:46
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%

"18.06.-nak. Ha az én fiam lennél,és a tiltásom ellenére elmenné,.akkor nem engednélek többet haza. De legalábbis nem tartanálak el tovább! Amíg az én kenyeremet eszed,addig alkalmazkodnod kell hozzám.

A kérdező pedig beszélje meg az anyukájával,hogy miért szeretne elmenni.

27/F"


En meg, ha a te gyereked lennek, nem nagyon mennek haza inkabb..... !!!! Mi az hogy nem enegedned haza a gyerekedet??? Buggyant egy alak lehetsz. Remelem nincs gyereked es nem is lesz.

2010. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
66%
Ja, 35, ketgyerekes anyuka.
2010. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
78%

mekkora baromság ez az "én kenyeremet eszel, azt teszed amit mondok"...

és ahogy dobálóznak vele az emberek észre kellene venni, hogy gyereke van, nem tulajdona!!! és utánna még csodálkoznak a "szülők" hogy nem olyan jó a kapcsolatuk a gyerekükkel...

2010. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
50%
18:13-nak: törvényileg felnőtt, ezért nem korlátozhatja. A kereset dumát meg hagyjuk, mert amennyit ma keres egy ember, az a megélhetéshez kevés, az éhenhaláshoz sok.
2010. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

18.11

Kedves 27 éves srác.

Én olyan közegben élek ahol teljesen én irányítom a sorsom. és mind2 szülőm él és 1 család vagyunk. Mégse szólnak h tanulj feküdj le gyere haza x időpontra.

már 16 éves korom óta magam intézek mindent amit lehet.


Ha azt mondom nekik h 1 hétig lehet nem jövök ne várjatok. teljesen átlagos nekik megszokták.

És a szüleim véleményre eléggé kemény azokkal a szülőkkel szemben akik a gyereknek 1 drágább ruhát nem engednek meg v éppen ékszert. v későre eső diszkót.

Nekem is vannak ékszereim de ezeket mind saját pénzből intéztem. mintahogy a ruháimat mindent..

2010. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
73%
A csikos ablak ürügy valószínű...Amúgy ez az én kenyerem szöveg gáz,nem a tuladona az a gyerek,18 éves meg már rohadtul nem gyerek,ezért van ennyi albérletes gürcölő 18 19 20 éves ,inkább nem ezsik otthon kenyeret és lukakban gürcöl egyetem mellett...
2010. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Jah még annyit leírok h. mikor muternak szóltam h nézzen már itt meg pár kérdést. ezekről "amíg az én kenyeremet eszi meg itt lakik" féle szarról nagyon nevetett.

Csak annyit szólt rá elég mocsok 1 szülő ha a gyereken élősködik. és igaza is van.

Sok ember lehúzza a gyerekét családi pótlékkal azt még ők szövegelnek h kussoljunk míg otthon lakunk. Azért a szerencsések közé tartozom h nálunk nincs ien kenyeres hülyeség. és teljesen alap dolog h itthon lakom.

18/F

2010. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
74%

18 vagy, ezért sztem lehet visszafeleselni:- Takarítottam, törölgettem azt is törött ujjal, és sajnálom, ha csíkos maradt az üveg! Törekedtem, csináltam, nem úgy van, hogy nem csináltam semmit, annyit megérdemlek, hogy elmenjek kicsit szórakozni...

Nem kell ezt olyan nagy hangerővel, csak lzáán... Sok sikert!

2010. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Én 28 éves vagyok,de a szüleim már 13 évesen sem szóltak bele a dolgaimba,igaz hogy tizenéves korom óta önnelátó vagyok,én nem vagyok az az irányítható típus...Vicces jó hogy a szülök nem akarják nézni azt hogy felnött gyerekük a párjával szexel,de sajnos amilyen kielégületlen szülők vannak,valószinű irigyek a fiatalságra...
2010. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
75%
Valami más oka lehet, nem a csíkos ablak. Máskor elengedett szórakozni? Ha igen, akkor talán az az oka, hogy nem szeretné, ha rossz társaságba keverednél. Talán utálja a barátnődet, esetleg tud róla egy-két olyan dolgot, amit te nem. Nem tudom, mi lehet a háttérben, de talán a társasággal van gondja, ezért keres kifogásokat. Igaz, hogy felnőttnek számítasz, így bármikor elmehetsz otthonról, de lehet, hogy jobban jársz, ha maradsz és inkább megbeszélitek őszintén a dolgokat.
2010. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!