Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Törött ujjal segítettem...

Törött ujjal segítettem itthon ablakot takarítottam. CSíkos maradt, és ezért nem enegdnek discoba 18 vagyok. Egyszerűen erre nem tudok mit reagálni?

Figyelt kérdés
Elvan törve az ujjam, most ép sínben van. Egész nap segítettem így is itthon abalkot takarítottam pórszívóztam stb. Ma lesz bnőm szülinapja mennék discoba is. És most mondta anyám, hogy csíkos maradt az abalak és felejtsem el hogy megyek bulizni. 11re itthon vagyok.!! hozzáteszem 18,5 éves lány vagyok, egyetemista!!! MOst erre mit reagáljak normális ez?
2010. okt. 23. 17:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék a moslékos vödör mire játsza magát!!!???
2010. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

"Az olyan szülő, aki még képes ilyenen elgondolkodni, annak kár volt gyereket szülni"


Én már úgy utálom, hogy itt megmondják kinek kellett volna gyereket szülni, kinek nem.

Hé kérdező!!! Ezek szerint neked nem szabadna élned! Mert szarok a szüleid, legalább is ebben szarok. Vond le a következtetést, és tedd amit kell. És mond meg a barátaidnak, akik szeretnek, és örülnek ,hogy élsz, hogy tévedtek, mert itt valaki ezt mondta, hogy a szüleidnek nem lett volna szabad gyereket vállalniuk. És mond meg azoknak, akik a jövőben lehet, hogy az életüket köszönhetik neked, hogy sorry, neked itt megmondták.

Kapjon már az agyához, aki ilyet ír.


" A szülőnek az a feladata, hogy támogassa (ameddig tudja) a gyerekét"


Nem! A szülőnek az a feladata, hogy addig,támogassa, míg a gyerek nem önálló, és abban amit még nem tud megcsinálni. 18 évesen, már a legtöbb gyerek sokat tud tenni önmagáért. Innen megegyezés kérdése a dolog. De önfeláldozást nem lehet várni a szülőtől. Ő is úgy él ahogy akar.


"Később ezért a gyermek hálás lesz..."

Na ezen gondolkodok majd, meg utána kérdezek. Szerintem a gyermeki hála nagyon fontos (főleg a gyereknek), de nem olyan, mint amikor agy barátom megtesz nekem valamit, és én azt mondom: Jövök neked eggyel. Szerintem kicsi az esélye, hogy a gyerek visszaad bármit is.


Nincs ebben a kérdésben rend, összevisszák a gondolatok, és a hülye média még véletlenül sem segít.

2010. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
kérdező leírnád hogy mi volt? :) elengedtek?
2010. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

és azt leirod hogy van az ujjad? nekem pénteken eltört és sinbe van meddig fog még fájni? neked hogy volt? én alig birom már annyira sz*r. :S


ja egyébként nemtom a kedves szülők melyik évszázadba vagy hányadik dimenzioba élnek...akinek volt eltörve az ujja tudja milyen borzasztó fájdalommal jár és aki ilyen állapotba segít a szüleinek annak minden elismerésem és minimum lett volna a részükről hogy viszonozzák a segítséget a beteg akaratának teljesitésével.

2011. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
hát nekem kb. egy hétig fájt, utána már elenyésző volt a fájdalom. 1,5 hónap után akárhova hajlítgattam már nem fájt:)
2011. febr. 22. 22:46
 36/36 anonim ***** válasza:

köszönöm :)

akkor nekem még péntekig fájni fog kb :/

2011. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!