Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Lebukott a férjem, bevallotta, hogy azt a másik nőt is szereti. Nem tudom, hogy viselkedjek vele.

Figyelt kérdés
Egy hónapos hazugságok után végre bevallotta(amit szinte addig is tudtam),hogy azt a bizonyos másik csajt is szereti.Elmondása szerint engem sokkal jobban, de mit számít ez ilyenkor?Nagyon haragszom rá,rengeteget hazudott nekem emiatt de valahol megértem,hogy ez bárkivel megtörténhet.Elhagyni nem akar,most ott tartunk,hogy próbálja befejezni mert én fontosabb vagyok neki de én úgy gondolom,hogy amíg nap mint nap találkoznak,nem fog neki sikerülni.Haragszom magamra amiért hagytam magamból hülyét csinálni és nem tudom hogyan viselkedjek most.Mi lenne a jó megoldás,hogy újra csak én kelljek neki?(Ha egyáltalán ez lehetséges még...)Vagy éljem a saját életem és őt felejtsem el?
2010. szept. 14. 08:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%

Bocsáss meg neki, legyél vele kedves és szexeljetek gyakrabban. Akkor nem fog másik csaj után futkosni.

;-)

2010. szept. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Kis időre külön kéne költöznöd...mondd meg neki, hogy csak akkor lehet esély a kapcsolatotok megmentésére, ha azt a másik nőt kidobja. Mondd meg neki, hogy akkor keressen meg ha ezt megtette, addig ne. Piszok nehéz lesz így neked, de csak így bizonyosodhatsz meg arról, hogy még tényleg téged szeret. Így majd rádöbben, hogy téged tényleg elveszíthet.
2010. szept. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Engedd el.Ha igy teszel hamarosan visszatalal hozzad.
2010. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Az első megoldás hülyeség! Ha ilyen egyszerű dolga lesz, akkor legközelebb is megteszi, miért ne tenné?!


Szerintem azért gáz a helyzet, mert azt mondta, hogy a másiknőt is szereti. Ilyen nincs szerintem.

Én is elköltöznék egy időre, vagyis neki kéne költöznie, ő hibázott. Akkor keressen, ha eldöntötte, kit szeret, mert ez így nem pálya.

2010. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Bevallotta,hogy a másik nőt szereti,de téged jobban?Sajnos azt kell mondjam,ez csak szánalmas magyarázkodás,mert fél a botránytól.Dobd ki,mint a huzat!Az ilyen ezt érdemli!
2010. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg,de ha fontosabb lennél,akkor soha nem tette volna meg ezt veled pont emiatt.
2010. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Most lebukott VAGY bevallotta? Nagyon nem mindegy. Ha lebukott ÉS bevallotta, akkor maradjunk annyiban, hogy lebukott. De ha bevallotta, az se sokkal jobb, mert a saját lelkiismeretén akart könnyíteni, nem törődött vele, hogy veled mi lesz.


Nem igaz, hogy mindenkivel előfordul és bárkivel megtörténhet, ezzel csak azok áltatják magukat, akik nem akarják beismerni, hogy vége a kapcsolatnak. A hűség döntés kérdése, ő másképp döntött. Téged jobban szeret? Hát... engem ilyen pasi inkább ne szeressen, jobb lesz mindenkinek. Ez duma, érzelmi zsarolás.

2010. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
Kérdezd meg, hogy mi tetszik neki a másik nőben. Mit tud, amit te nem?
2010. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Esküszöm szóhoz sem tudok jutni!

1hónap után így simán még élvezni kellene a mézes heteket nem már rögtön neki más nőt keresni.

Mióta is van neki vajon a nő???Lehet hogy mikor kimondta az igent már akkor is ott volt?!

És mi volt köztük az sem mindegy???!!!


Én például ha lett volna köztük valami dobnám de úgy hogy lába nyoma sem érné a földet!!

Ha nem volt semmi csak úgy hip hop beleszeretett ami számomra elképzelhetetlen, akkor elkezdeném ecsetelni a dolgokat és nem sajnálnám hisz az meg érzelmi megcsalás!Szóval akkor elköltöznék!

És várnám a csodát hogy futkoss utánnam, ha ez megtörténik visszafogadnám.hisz állj!!!nehogy neked legyen már lelkiismeretfurdalásod!Vagy neked így adta be a dolgot a kedves férjed hogy magadat okold a történtekért!

Na gondold át de aki egyszer képes ilyet tenni agyban vagy máshogy az később sem lesz jobb a mondás azt mondja kutyából nem lesz szalonna

2010. szept. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem házasságot,hanem hazugságot írtak.
2010. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!