Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostohabátyám bevallotta,...

Mostohabátyám bevallotta, hogy szerelmes belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már gyerekkorunk óta együtt lakunk, és én csak testvérként tudok rá tekinteni. Mit tegyek?

Ő 18 éves én 17.


2011. júl. 3. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki hogy te nem így tekintesz rá.
2011. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 skarma ***** válasza:
68%

Hát ez elég romantikus... :D

De persze ha te nem szereted őt, akkor nincs mit tenni... csak így kínos lesz tovább élni egy házban...

2011. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg!
2011. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszéljétek.
2011. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is beszéljétek meg.
2011. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tudom javasolni, hogy beszéljétek meg a dolgot.
2011. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg!


Mi ugyanígy voltunk! én 15 Ő 18, és 13 éves korom óta oda voltam érte... Ki volt gyúrva, magas volt és vicces nagyon jól nézett ki! De mi egymásba is szerettünk 2 évig voltunk " nyílt titokban" együtt, sokszor aludtunk együtt is aminek anyuék annyira nem örültek! :D Ő vállalni akarta a kapcsolatot de én nem mertem és szétmentünk többnyire ezért... Nagyon szerettem és nagyon jó visszagondolni rá! A poén, hogy itt lakunk egy házban még a mai napig! Anyumék kiköltöztek és itt hagyták a gyerekeknek a házat!


Nekem már tartós kapcsolatom van amiből született egy gyönyörű fiam aki 16 hónapos! MI az emeleten, Ők a földszinten laknak a barátnőjével, jóban vagyunk a lánnyal nagyon, Ők is tervezik a babát már! Tavaly segítettem nekik a lakásfelújításban! Szeretem Őket együtt is látni de az igazsághoz hozzátartozik, hogy hiába éltünk egy portán 3 évig nem is beszéltünk még csak nem is köszöntünk mert a barátnője nem hagyta! Féltékeny volt nagyon!


Ha megbeszélitek és elmondod, hogy te nem így érzel akkor egy darabig neki kellemetlen lesz, hogy ilyen helyzetbe kerültetek!

CSAK!!! Mivel mégsem vagytok testvérek, nehogy most ez a szerelmi vallomása hívja fel rá a figyelmedet és Te meg kikosarazod!

2011. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2011. júl. 10. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!