Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigizhet anya? Igen vagy nem?

Cigizhet anya? Igen vagy nem?

Figyelt kérdés

Any és apa már hónapok óta veszekednek.

Anya most tegnap talált egy albérletet, ahova különköltözik velünk gyerekekkel.


Apa valamit keresett reggel munkába menet és a táskájában talelt egy cigarettás dobozt amiből bőven a fele hiányzott.


Felkeltette anyát, hogy mi ez Ő meg azt mondta a munkatársáé, mert nem hagyhatja bent a munkahelyén. Meg azért nem szólt róla mert mindenért üvöltözve van vele.


Cigizhet?

Igen vagy nem????


Régen cigitett, de leszokott. Most ektelt lassan 20 év és újra rászokott volna????



febr. 16. 05:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, cigizhet.
Nem, nem cigizik igazat mondhat.
66 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Felnott ember, miert ne cigizhetne? Ki tiltana meg neki, apad? Lehet emiatt is koltoztok..akarna a franc egyutt elni olyan emberrel, aki ennyire beszabalyoz.
febr. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 BlackSword ***** válasza:
92%
És ha igen, akkor mi van???
febr. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az, hogy még szoptat...


Bevallotta, hogy nov. óta szívna Hogy lehetne leszoktatni?

Ha rögtön megvonnánk tőle?

febr. 16. 06:09
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Ha nem akartok ott maradni egyedül, akkor hagyd békén.
febr. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

"Ha rögtön megvonnánk tőle?"


Valamit szerintem félreértettem: a kérdésedet úgy értelmeztem, hogy édesanyádról van szó. De édesanyáddal kapcsolatban ugye fel sem merülhet az, hogy bármit is jogod lenne megvonni tőle, szóval akkor te vagy az anya, és a lányod cigizik?

febr. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Apáddal való feszkót igyekszik a cigarettával enyhíteni. Nem a legjobb problémamegoldás, de neki most ez a mankó.


Apádat nem szeretnéd leszoktatni arról, hogy anyád táskájában ne turkáljon?

febr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Hat, akkor sem lehet kiverni a kezebol. Feltetelezve, hogy nagykoru es cselekvokepes szemely, semmit nem tudtok ellene tenni. El lehet mondani, hogy ez karos lehet a babara, es ennyi.

Nekem van egy baratnom, vegigcigizte a terhesseget, most 1 honapos a gyerek, szoptat es ugyanugy cigizik. Sosem szoltam be erte, noha megvan a velemenyem. Azt mar viszont nem viseltem, amikor o az orrspray veszelyeire hivta fel a figyelmemet..en legkesobb 9-10 hetesen mar leszoktam rola, o meg azota is dohanyzik. Nem vagyunk egyformak. De senkit nem lehet korlatozni.

febr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Nincs jogod beleszólni. Felnőtt ember
febr. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
Hány évesen kérdezed?
febr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként aki cigizik, azon lehet érezni, mert büdös mindene: a szája, a ruhája, a haja, mindene. Gusztustalan még a közelébe menni is.
febr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!