Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bizzak anyámba?

Hogy bizzak anyámba?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromat tönkretette az alkoholizmussal... Nem csak nekem de tesómét is.. és mai napig utálom ezért.. ha tehetném börtönben raknám. Van itt sors társ? Hogy bizzak újra benne? Már 8 éve tiszta. De... Rettegek mikor jön elő újra benne

febr. 13. 02:38
 1/8 anonim válasza:
63%
Én csak annyit mondok, hogy a 8 év az elég sok idő és biztos már anyukád sem olyan fiatal. Inkább használd ki vele az időt ami maradt. De megértem, hogy haragszol rá ezt már nem tudja jóvá tenni viszont már 8 éve befelyezte és biztos hogy ő is be akarja pótolni az elvesztegetett időt.
febr. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Tudom, hogy németországban együtt laktok és 8 éve tiszta már és el akarsz költözni, de nem mersz, nem tudom összeszámolni hányszor olvastam már és rengeteg választ kaptál.

A legutóbbi kérdésben írtad, hogy megvan az összeg is a költözéshez, mégsem költözöl, a tanácsokra nem reagálsz, nem fogadod meg.

Hiába írod ki újra és újra, nem fog változni a helyzet, ha nem lépsz.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

febr. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez tényleg sokszor volt már. Nem reagálsz a válaszokra. Mi a célod a kérdésekkel?
febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Hetek-hónapok óta újabb és újabb kérdéseket gyártani, a tanácsokat nem megfogadni és az adott kérdést magára hagyni, ez nagyon megy, csak nem tudom mi a célod ezzel.
febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem unod még, de őszintén??? Mert mi itt már nagyon :D
febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jézusom.. én nem az a kérdező vagyok aminek hisztek 🤣 nem külföldön élek és csak 20 vagyok. nem 25. Nem is értem hogy miből gondoljátok.
febr. 13. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
A stílus ugyanaz. A kérdésben leírt tények is.
febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tényleg de én Magyarországon lakom 😁
febr. 13. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!