Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit furcsa kérdés, de...

Kicsit furcsa kérdés, de elgondolkodtató, szerintem. Mit szólsz?

Figyelt kérdés

Van egy 19 éves fiú ismerősöm, akit nagyon durván "befolyásol" az édesanyja...olyan szinten, hogy ha valamit mondott, ha azt mondja az ég zöld, akkor az úgy is van...

Minap hallottam, hogy megszeppenve mesélte az egyik barátjának, hogy ő otthon nem végezheti a dolgát állva, mert az anyja megtiltotta, és amikor pisil mindig rá kell üljön az ülőkére:-S

Azért 19 évesen nehogy már ennyire irányítson valakit az anyja...ez csak nekem durva?

Volt nemrég egy barátnője is a rácnak, de anyuka tanácsára elhagyta a lányt. (anyuci kb úgy öltözködik mint egy tizenéves csitri, nem dolgozik, a férj tartja el, kommentálni viszont annál inkább tud mindent -volt alkalmam egyszer végighallgatni...:-S)

Mi lesz így a fiúból? :-O

21-L


2010. okt. 24. 18:17
1 2
 1/17 anonim válasza:
84%

Anyuci kicsi fia..

Am igen ez egy jó kérdés, valahogy jelezni kéne neki, hogy ez így nem normális. :O

2010. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
amint csak tud menjen el otthonról.
2010. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
már nem lakik otthon mert egyetemista, de van telefon, azon keresztül is megmondják neki mi a frankó:P :(
2010. okt. 24. 18:27
 4/17 anonim ***** válasza:

És az honnan tudják, hogy nem állva végzi a dolgát?

Nézik, vagy mi...?:P

Megkédik tőle,:kisfiam ülve, vag yállva csináltad?

És ő meg megmondja...?!?

2010. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
vagy megtökösödik, vagy 50 évesen is annya szoknyája mellett fog bujkálni...
2010. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
NEmhiszem, hogy most is kukkolnák a budi elött. De van, hogy annyira erőszakos, erőteljes a nevelés hatása, hogy teljesen berögzül az emberbe. Ha 10-15évig napiszinten megfélemlítenek, megmondják mit tegyél az akármilyen rossz de bentmarad az emberben s csak nagyon erős személyiségek vagy erőskülső segítség melett tud kitörni az ártókörből. Így elhiszem milyen szomorú élete lehet szegény fiúnak.
2010. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt nem kérdeztem, de ő maga mondta hogy otthon ráül a wc-re, mert neki másként nem szabad:-S
2010. okt. 24. 18:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos azért kell otthon ülve pisilni, mert nem ő takarít. Nem nagy öröm a WC csésze pereme alatt a hugyot sikálni.Lehet, hogy a te családod nőtagjai direkt élvezik, de pl. nálunk is így szokás.

Ha ül a csészén, ez az időtöltés elmarad.

Hogy egy férj miért tartja el a feleségét - ezt te nem tudhatod, de a nők egy része törekszik erre. A gyereknevelés és a házimunka ugyanolyan munka, mint a többi kereső foglalkozás. Egy férje mellett "nem dolgozó" ellátja a bejárónő és a szakács, a nevelőnő és a babysitter feladatát.Ha idegen háznál csinálná ezeket, akkor szép jövedelemre tenne szert.

Hogy igénye van a divatos öltözködésre, szerintem pozitívum, nem pedig elítélendő.

Kedvenc kisfiam, ha egy valamiért nekem nem tetsző lánnyal járna, esetleg buta, vagy műveletlen, neveletlen lenne ez a lány, azt tanácsolnám a gyerekemnek, keressen mást. Valamilyen okból elfogadta az anya kérését , nem?

Mi lesz így a fiúból?

Igényes, jól nevelt, tanult ember, aki esetleg ugyanezen tulajdonságú lányt választ társul.

2010. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Vannak ilyenek sajnos,amikor anyukának ennyi öröme van.Én is ismerek ilyet,csak 32éves.Szinte sajnálom,folyton anyukát kísérgeti,ugyanazokat a ruhákat hordja,mint 10 éve.Csajjal még nem láttam,de ezek után csodálkoznék ha lenne.De lehet,hogy egy olyan csaj kell neki aki ráébreszti a dolgokra,már persze ha lehet.
2010. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszi válaszokat!

A fiúról nem írtam még....de úgy látszik meg kell tennem, különben még isteníteni kezditek ezt a nőt...na de a nőről is írok...lássuk akkor mit gondoltok.

oké ha akkor is azt mondjátok, hogy rendben van...

mondjuk nekem közöm sok nincs hozzá, csak érdekelt mit gondoltok...


Nos, szerintem ha egy 4o-43 éves nő nem tudja megválogatni a ruhadarabjait és melle-kibuggyanós, csili-vili mutogatós ruhákba jár minden csak nem dicsérni való...aztán...az meg, hogy kinek hogy esik jól pisilni, magyarán, hadd legyen a saját gondja...nekem a párom és tudtommal mások is a családban állva pisilnek, mégsem pisis az egész fürdő (talán nálatok nem tudnak célozni? :D)...

Aztán...a nő az olyan kis kényes a semmire, egyszer volt alkalmam találkozni vele, mikor nézett egy albérletet a fiával...egy teljesen normális lakásban tette szóvá, hogy a debaréba még a cipőit sem tenné be, nemhogy a ruháit, és olyan hangnemmel beszélt a házról mintha porfészek lett volna...pedig én is láttam azt a panelt, egy abszolút tiszta, nem modern de meglehetős lakás volt...hisztit csapott mert nem "kétszemélyes" a fürdő, egy kétszobás lakásban:-S hát ne mondjam milyen volt...:-S


A fiúnak nincs véleménye, nincsenek barátai, kiszolgálják. A lakótársa mos, mosogat rá, még a kádat is kimossa utána, uzsonnát pakol neki, a fiú meg még egy "köszönöm"-öt se mond soha...neki ez így megfelel. Szóval nem hinném, hogy az lett belőle akit Te állítottál...mindegy...

csak érdekelt a véleményetek...én hasonlóval se találkoztam eddig, ilyen szinten...

2010. okt. 24. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!