Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontosabb a családom, mint a...

Fontosabb a családom, mint a párom jól gondolom hogy ez normális?

Figyelt kérdés

febr. 20. 17:58
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
94%
Kinek hogy. Én úgy gondolom, hogy ha valakivel összekötöm az életem, akkor már ő a legközelebbi családtagom, ő a legfontosabb.
febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
90%
Aki nem tud otthonról elszakadni az ne kapcsolódjon máshoz, maradjon anyuci szoknyájánál .
febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
92%
A te családodnak a párodnak kéne lenni. Ha neked fontosabb az anyuka, apuka, nagyi mint a szerelmed akkor még nem vagy kész.
febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy normális. Már elnézést kivánok! Akkor a párod mi? Időtöltés? Közöld vele ugyanígy ahogy itt mindenkinek, hogy ő csak 2-es számú lehet a számodra! Kíváncsi vagyok mit szól hozzá.
febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
83%
Éretlen vagy érzelmileg. Ezt gondolom.
febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
84%
Ha felmerül, hogy mérlegelni, hasonlítgatni vagy választani kell, akkor már régen rossz.
febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
70%

Annak, aki nem szereti a párját, nem mély az érzelmi kötelék köztük, nem "lelkitársak", annak normális.

Én feláldoznám az egész világot a férjemért. A családommal együtt. Pedig szeretem őket is.

febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
95%
Ha a párod= az ágyasod, akkor jól. Ha a "párod" szó életed szerelmét, társát jelenti, akivel le akarod élni az egész életedet, akkor nagyon nem jól.
febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
91%
Ők a múltad, párod a jövőd. Vele lesz közös gyerek (remélhetőleg), ház etc.. Szerintem nem normális, én nem állnék össze olyannal aki az anyját jobban szeretné mint engem, tapasztalat hogy az ilyenek betegesek több téren is, de ők ezt nem látják, szóval neked és a többi ilyennek is felesleges magyarázni:)))
febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen normális. A pár, az csak egy pár, olyan, akiből lehet ezer másik.
febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!