Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak fontosabb az anyja...

A páromnak fontosabb az anyja mint én. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szó esett erről, az én felfogásom szerint ha egy férfi megházasodik,a feleséget kell első helyre tenni nem az anyját. Mi még nem tartunk házasságnál,de szerinte az anyja fontosabb mint akárki,mint a jövendőbeli felesége,mindenkinél. Ha telefonon beszélünk és hívja az anyja engem rögtön kinyom,de ha én hívom mikor az anyjával beszél nekem nem veszi fel.. messze laknak a szülei, más országban,és azt mondta ha választania kellene hogy velem tölti az újévet vagy a szüleivel akkor a szüleit választaná. Azt hittem egy kapcsolatban az a normális ha kettesben vagyunk ilyen eseményeken,aztán utána persze mehetünk látogatóba…Valamint azt a példát is felhozta,hogy ha ő vezet akkor az anyját ültetné maga mellé nem a feleségét… szerinte ez mindennél fontosabb,hogy tiszteljük a szüleinket,ami igaz is de nem sok ez? Vagy én gondolom rosszul hogy előbb a párod jön és utána anyád?

dec. 14. 12:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%
Ne is tartsatok! Vele NE!
dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Molyember ***** válasza:
86%

Az van, hogy szerelmes az anyjába, téged viszont megdughat, ezért "veled" él. Később, amikor az anyja meghal, te kerülsz a helyére, ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy a férjedből egy követelőző gyerek lesz.

Ha nem kamu a kérdés, akkor el kéne gondolkodnod azon, hogy miért vagy vele.

dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
8%
Kétszer váltam: egyszer anyuka, egyszer meg gyerek miatt. A mostani nőm tudja, hogy én vagyok az első.
dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
87%
A "párod" az anyja fia, gyermek, nem felelős, önálló férfi, aki asszonyt, családot akar.
dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nincs ilyen, hogy első hely, második hely, ...

Lehet ugyanolyan fontos a párkapcsolat és a szülők is. Nyilván mindenkit máshogy szeret az ember.

Abban nincs semmi, hogy az anyja ül elől. Elől sokszor kényelmesebb, és egy idősebb embernek jobb ott ülni. Ez nálunk is sokszor így volt, mamám mindig elől ült. A mi szüleink még nem ilyen idősek, hogy ezt figyelembe kéne venni. De nagyon kicsinyes és gyerekes ilyenre féltékenynek lenni, hogy ki ül elől.

Miért töltené vele az újévet? Ti nem éltek együtt? Még a szüleiddel élsz? Ha megy a szüleihez, akkor téged nem visz magával?

dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
84%
El tudom képzelni, hogy nem mindenkinél van fontossági sorrend, de nagyon sokaknál van.
dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
90%
A párodnak nem sikerült leválnia az anyjáról és ez később sem fog bekövetkezni. 2. válaszoló nagyon jól látja a helyzetet. A anyja a szerelme, te csak azért vagy neki, mert az anyjával nem szexelhet.
dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
22%

"Szó esett erről, az én felfogásom szerint ha egy férfi megházasodik,a feleséget kell első helyre tenni nem az anyját."


Én meg kivágnám a fenébe azt a nőt, aki választás elé állítana, hogy a ő van-e előbbre, vagy a szüleim.

A kisgyerekeim szoktak kérdezgetni régebben, hogy őket szeretem-e jobban vagy a testvérüket. 6 éves korukra kinőtték. Szóval aki óvodás szinten van, az ne akarjon a feleségem lenni.

dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Molyember ***** válasza:
90%
8-as, talán feltűnt, de nem a nő kérdez ilyesmit, hanem a férfi jelenti ki. Talán még jól is esik neki, hogy ezzel megalázhatja a nőt. Nem hiszem, hogy ez az ember teljesen normális.
dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%

#8 Nem arról van szó, hogy kit szeret jobban. Nem sikerült elolvasni a kérdést, vagy ennyire botrányosan rossz a szövegértésed? :D

Amúgy meg, nyugi, nem kell kivágnod a fenébe a nőt, aki azt várná, hogy felnőtt korodra sikerült kibújnod anyuci szoknyája alól, mert értelmes nő eleve szóba sem állna veled, amíg nonstop anyu s*ggében vagy. De persze, nyilván a nő van óvodás szinten........

dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!