Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen dolog? Én vagyok a...

Ez milyen dolog? Én vagyok a rossz, vagy az anyós a lusta?

Figyelt kérdés
Anyósom nagyon szeret mindenféle süteményt édességet,viszont sütni nem szeret. Mióta ismerem 3éve egyszer nem láttam még sütni. Mindég kitalálja hogy ez meg az milyen jó lenne,de csináljam meg én meg a párom. Például ha kelt tésztát enne dagasszam meg én vagy a párom,mert ő nem bírja és süssem meg én. Nem az a baj hogy nem csinálja,de állandóan sóvárog hogy milyen jó lenne egy szelet sütemény. Ma is paprikás krumplit főzök,erre kitalálta hogy főzzek mellé nokedlit. Mikor mondtam hogy én úgy nem szeretem,és ha ő neki kell főzzön magának megsértődött,és már neki sem kellett. Főzni is csak leveseket főz,vagy ami hamar kész van,de igényei vannak. Aztán rögtön szalad fürödni,mert ő olajszagú lett. Nem beteg és csak 55éves.
2010. okt. 25. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki nem szeret sütni-főzni, még nem biztos, hogy lusta. Köss vele üzletet! Rendben Anyuka, sütök sütit, de akkor tessék már kivasalni helyettem!
2010. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is mindig sóvárog, hogy mit csinálhatnék, a múltkor el is mondta miért. megpróbálta ugyanazt megsütni, amiből egyszer vittem neki és a kutya ette meg olyan rossz lett. :)
2010. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Pontosan! Mindenkinek van olyan házimunka amit nagyon nem szeret csináni. Nem szeret sütni - főzni, ettől még lehet jó anyós, jó nagymama. Nem értemminden apró cseprő dolgot miért kell felfújni.
2010. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,de akkor ne legyenek igényei. A takarítás sem a kedvenc időtöltése. Nem akarom itt fikázni,de tényleg semmit nem szeret csinálni,és nem is igazán akar!
2010. okt. 25. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk úgy van hogy levest és sütit én csinálok,a főzeléket és a sült húst mindig anyós csinálja.
2010. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem. akkor kuss hogy mi a kaja.ne csak a szája járjon.az enyém is ilyen volt sőt ő még el is magyarázta hogy ne igy csináljam hanem ugy ahogy ő gondolja de segiteni nem segitett csak dirigált.elég volt.ha nem segit akkor ne is mondja meg hogy mit enne.neked teljesiti a kivánságaidat? gondolom neked is lenne hogy mit ennél? az asztalhoz könnyű odaülni és kritizálni a kaját. én tuti hogy elmagyaráznám neki.ha nem tetszik hozasson magának vagy lehet külön is főzni.
2010. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!