Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok példákat saját életete...

Írnátok példákat saját életetekből nagyon rossz anyósra? Mivel érdemelte ki a "rossz anyós" címkét?

Figyelt kérdés
Én minden reggel kikészítettem (beletettem az ovis táskába) a gyereknek a kakaóscsigát, túrósbatyut stb., hogy azt egye az oviban. Azán egyszer csak szóltak, hogy ne csomagoljak már a gyereknek zsíros kenyeret, mert nem eszi meg. Mint kiderült a drága mama kizabálta a gyerek uzsiját, és csomagolt neki helyette vastagon zsíros kenyeret (ha ő vitte oviba). Szóval, kérdésem, hogy másnál is előrurdult hasonló jóindulatú eset? Nálunk ez csak egy, majd írok még párat . . .
2010. febr. 19. 19:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az uj babakocsinkba rugott bele, mert nem tudta a jardan tolni, egyszer amikor megakadt a kocsi kereke. Hat erre azt mondta, hogy milyen tingli-tangli kocsit vettem! Mondom mi van? Egy masik varosba utaztam az uj babakocsiert, ott vettem es nagyon szerettem.

Sok story van meg.

2010. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
100%
Legutóbbi anyósom rosszindulatú volt nagyon, lánya boldogsága nem érdekelte csak h magának jó legyen. Ja és kétszinü volt. Elöttem jópofizott, hátam mögött ócsárólt.
2010. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
az én anyósom...jujj. féltékeny a drága kicsi fiára, és mindenáron szétakart minket szedni, engem k*rvázott, a páromat is cseszegette miatta, de különköltöztünk és megnyugodott. Mármint belenyugodott hogy a kicsi fia már nem csak az övé! Pedig a páromon kívül még van 2 gyereke. :)
2010. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
A jó anyósokra nem vagy kíváncsi ?Az enyém az volt,sajnos már meghalt.
2010. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Én rohadt sokat tudnék neked mesélni. Legyen elég a nagy fiam 6 éves és eddigre eljutottunk odáig,hogy nem kell jönnie. Inkább ne anyuka!
2010. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Azzal lehet engem végképp kihozni a sodromból,ha előadást tart gyereknevelésből.Olyankor nem nézem kivel beszélek..
2010. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy nézeteltérés alkalmával megfenyegetett, hogy elveszi tőlem a 10 hónapos babámat..azóta nem beszéltem vele.
2010. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borzasztó jó anyósom van! Úgy kikészített idegileg, hogy pánikbeteg lettem.
2010. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém azt mondta,hogy a fiát fel kellett volna pofozni az esküvő helyett,a gyereket meg elvetetni.Hozzánk be nem teszi a lábát az tuti.
2010. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Én már együtt élek a párommal, de anyósommal a kapcsolat kezdete óta nem beszélünk. Azt mondta, ő mást nézett a fiának, neki nem ilyen nő kell, mint én. Rengeteget kötöszködött velem, szidott. Legfőképp a hátam mögött terjesztette a hazugságait. Nagyon sokan próbáltunk vele beszélni (ő rokonai, enyémek), de hajthatatlan. Az ő fiának a másik nő kellett volna, csak ezt hajta.

Ez van, egy nyűggel kevesebb.

Röviden. Annyit tudnék mesélni, amit áskálódott ellenem(ünk), szörnyű.

2010. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!