Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az olyan, aki...

Milyen ember az olyan, aki nem néz a szemedbe koccintáskor?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 18:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan olyan, mint az összes többi.

Egy ilyen kis apróságon nem kéne fennakadni.

2009. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
Én is tapasztaltam, ezek általában nem egyenes emberek!
2009. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Én pl. mindig a poharat nézem, hogy össze ne törjem, vagy ki ne löttyintsem az italt. Ha beszélek valakivel, mindig a szemébe nézek, de még sosem jutott eszembe, hogy ezt koccintás közben is igényelheti valaki.
2009. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán hogy tudsz finoman összeütni két poharat úgy, hogy nem oda nézel, hanem a másik szemét bámulod?
2009. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
én is mindig a poharat nézem :D
2009. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is úgy illik, hogy a másik szemébe nézel koccintáskor. Aki nem teszi, azt én furcsának találom, de nem zavar annyira, hogy szóvá is tegyem...ki így, ki úgy...
2009. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Mentem gyakorolni a látatlanban koccintást, mielőtt engem is lebunkóznak valami fórumon.:D
2009. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
38%
lehet, hogy nem őszínte
2009. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
25%
Ez arról szól (semmi másról) hogy senki, ismétlem SENKI nem tanult iskolában illemet, etikettet. Pedig kéne. Az USAban van ilyen óra. A coccializmusban nevelkedett szüleink nem tanították meg, mert nekik sem tanította senki. Aki valódi (wikipédiában leírják mi az) polgári milliőben nevelkedett TALÁN van fogalma róla. Én nagyon sajnálom, hogy sokszor találkozom ezzel a problémával, de ez nem annak az embernek a szegénységi bizonyítványa, akinél tapasztalom a problémát. Egyszerűen a bakáni diktatórikus nevelés elérte a célját, és most mindenki úgy gondolkodik hogy "erősebb kutya baszik", már bocsánat. Ebbe pedig nem fér bele egy "kezicssókolom", vagy egy pohár rendes megfogása vagy (ami a legelterjedtem itthon) nem olyan pohárban hozzák ki az italt, ami ahhoz való, pl borospohár minimum három féle van, de ha nagyon leegyszerűsítjük, akkor is kettő, és a sörös pohár nem vizes és üdítős pohár... itthon ez "fellengzősködés", és "felesleges urizálás"...sajnálom, tényleg.
2009. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Olyan aki nem sokszor iszik, és így nem sokszor koccint. Nem kell lenézni, én sem reflexből vágtam elsőre, nekem is meg kellett tanítani és neked is.
2009. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!