Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy átlagos magyar...

Milyen egy átlagos magyar család? És ezt hogy írjam le angolul?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 16:11
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
apa hazajön munkából, meg"vacsorázik" (zabál), utána felveszi a pörköltszaftos asszonyverő atlétájátm egy sörrel beül a tv elé, és elver minket
2010. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:45


Azé nem hiszem hogy ez egy átlagos,polgári családban előfordul!

2010. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
21 43 ennél durvábbak is előfordulnak,sajnos naponta van ilyen,az ilyen családok kifelé rózsaszín cukormázat mutatnak,belül meg a pokol feneke van...Tapasztalatból írom,mert a munkám során naponta látom mik folynak zárt ajtók mögött...
2010. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi a foglalkozásod?Tippem h rendőr..
2010. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Nem egészen bár katoncsaládból jövök xd és van rendőr is a családban xd röntgen szemű vagy?Amúgy gyermekvédő,ifjúság védő vagyok ,bántalmazott gyermmekkel fiatalokkal nőkkel foglalkozom,plussz unoketestvéreim pszichiáterek szenvedély betegekkel elmebajosokkal skizofrénokkal foglalkoznak,ebben élünk...


28N

2010. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Annó pályám kezdetén egytem melett dolgoztam:elfekvőben idősek otthonában baleseti ambulancián,patológián kisegítőként,van tapsztalatom,hogy az ember mit képes tenni ember társával...Több diplomám van,szoktam itt válaszolni,bántalmazott nőknek fiataloknak,hogy hova furduljanak...
2010. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

"röntgen szemű vagy?"


:D Nem csak következtettem:DD Gondolom ők is látnak eleget ilyet,sajnos...

És Te aki jobban belelátsz,hogy látod,súlyos a helyzet Magyarországon,a családon belüli bántalmazás tekintetében?

Nem egy egyszerü munkád van azért be kell látni..,én tuti begolyóznék 1 hónap múlva,ha ezt kéne végeznem:D

2010. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Elég súlyos sajnos,és van amit még mi sem látunk mert még nem derült ki,az a baj,hogy az ilyen esetekben kifelé idillt mutatnak,látszatot,a megvert nők félnek beszélni,szégyenlik...A szomszéd tudja de nem mondja ki,mert tabu...Néha fárasztó,néha én is falat ütném,mikor öt kiskorú melett családlátogatásnál képembe ordít apuka nem éppen szomjasan hogy nem kő segítség csak sör kell anyuka szétcsúszva a bogyóktól szalad a ház,plazma tévé van meg öt lekisérült gyermek...Sajnos ennek társadalmi és szocilógiai okai vannak hogy itt tartunk,sok esetben a kommunikáció hiánya,elbezsélés,vagy a rossz kommunikáció a felelős,meg fontosabb a látszatot fennt tartatni mint az igazságot kimondani,hogy baj van segítsetek,aki nem hagyja azon nem lehet segíteni...És sokan évekig homokba dugják a fejüket,ülnek a kakiban,ahelyett hogy segítségét kérnének,vagy prbálnának legalább magukon segíteni,legalább a gyerekek miatt.Sokszor a rendőrség meg már későn ér oda és a család a híradóba kerül...
2010. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
sok a stressz,munkahelyi gondok,kilátástalanság,jövőkép nélküliség,ez felörli őket,agresszívek lesznek és azon vezetik le akik közelben vannak és hát az a család elsősorban sajnos...
2010. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Jó pár éve ezt csinálom...Igen néha én is úgy érzem,hogy becsavarodok,mikor látom,hogy nincs pénz de megszüli a 3 ikat is állambácsinyakára,mikor látom,hogy kékre zöldre verve azt állíítja hogy de ő elesett...mikor a nő a válás után úgy akar bosszút álni apukán hogy a kislányt fiúnak öltözteti,veri...szerencsére már nincs nála a gyerek apuka neveli tovább,hála nekünk,de akkor is mi vagyunk a szemetek,aki elveszik őket szerető szüleiktől,ideggyenge eszkőzként használó anyjuktól...
2010. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!