Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi fèr bele a csalàdba?

Kinek mi fèr bele a csalàdba?

Figyelt kérdés
Nekem a fèrjem ès a kutyànk. Fèrjem szüleit, testvèrèt, az ö fiàt egyàltalàn nem tekintem csalàdomnak. Nekem ök olyanok, mint az idegenek, mèg 20 èv utàn is.
márc. 7. 11:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
41%
Egyetértek. Apám, anyám, öcsém. Nálam ennyi. Nekem már a nagyszülők is outsider-ek, a szülők és nagyszükők mindenféle oldalági rokonsága és pereputtya meg pláne. Szinte azt sem tudom kik, és nem is érdekel.
márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
Akikkel karácsonyozunk általában.
márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%

Férj, gyerek a családom.

Szüleim, apósomék stb, amolyan második kör.

Sógor felesége, gyerekei, nagynéni stb. harmadik kör (mondjuk őket nem is szeretem)

márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
32%
Kutya mint családtag?Többre nézed mint a férjed rokonságát?
márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekeim, férjem, szüleim, testvérem.
márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
86%
Párom, szüleim, testvéreim és a cicánk. Második körben a párom szülei és a testvéreim feleségei/férjei/gyerekei.
márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyunk egyformák...

Nekem;Férjem,gyerekeim,(4) háziállatok (7) , tesómék((6), férjem nagymamája, férjem féltesója (párja nem), édesanyám. Férjem Édesanyja neki férje,de csak távolról. Meg még távolról egy-egy unokahugom,unokanövérem,unokabáttyám. +2 barátnőm. Mind mind beleférnek a szívembe.

márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
87%

A lányom, nővérem, macskáim. Férj már nincs, így anyós sem, szüleim meghaltak.

A rokonaim meg nem a családom, hanem a rokonaim.

márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
81%
Férjem, lányom, kutya a szűk család. A szüleim nem élnek már, a testvéremről nem tudok semmit évek óta, úgyhogy a tágabb családom a nagynéném és az unokatestvérem. A férjem családja számomra ismerős kategória, semmiképp sem család. A férjem viszonya se jó velük, az anyját is inkább távolabbi rokonként kezeli.
márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Metionin ***** válasza:
81%
Nekem külön van a választott és hozott család. Hozott az a szüleim plusz ha lenne tesóm, őket ugye nem választhattam meg, de családként kellett velük élnem jó darabig. Így többek mint a sima rokonok de nem azért voltam velük, mert kedvelem őket. Választott család a párom és a háziállatok, ők akikkel azért vagyok, mert szeretem őket. Párom családja nekem nem családom, a sima rokonaim sem. Nálunk már a nagyszülőkkel sem volt közeli a viszony de pl. párom a nagymamáját még családnak számítja, mert ők hozzá voltak lepasszolva minden szünetben.
márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!