Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engedte meg a párom...

Miért engedte meg a párom hogy lefeküdjek más férfival? De csak szex legyen. Ő ajánlotta fel. Eddig az 5 év alatt féltékenykedett és tiltotta. Nincs senkim akivel megtegyem. Kisbabám van.

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Mert van valakije, aki "csak" szex.
2010. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez csak egy próbatétel, ha tényleg megteszed, és elmondod, vagy rájön, akkor búcsút inthetsz a kapcsolatotoknak.. persze nem biztos, nem ismerlek titeket, de nem hiszem, hogy helyes dolog lenne részedről ezt megtenni
2010. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Most az a bajod, hogy nincs kivel megtedd, vagy az, hogy megengedte? Amúgy nyilván bűntudata van...
2010. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Cukormázzal vagy a nélkül kéred?


Hogy neki ne legyen lelkiismeret furdalása. Nagy valószínűséggel ő már megtette, vagy ahhoz közeli állapotba került hogy megtegye. A te döntésed hogy ezt el tudod-e viselni vagy sem!


Ja és van egy rossz hírem: ez volt a cukormázas verzió

2010. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Nem gondolja komolyan. Vagy okot keres a veszekedesre. De ha megsem, akkor: +381635.....
2010. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Bűntudat miatt, mert ő már megtette, így próbál könnyíteni a lelkén, hogy aztán azt mondhassa " te is megcsaltál"...

Nem kérdezted meg tőle mi ez? Azért én biztosan gyanakvó lennék, ha ilyennel állna elő a párom!

2010. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Hát, nem jelenti feltétlenül a legrosszabbat. Mi a klasszikus értékrendet képviseljük a férjemmel, kivéve a szex terén. Nekünk idegennel a szex "csak testiség", élmény. Mint egy kirádulás. Nálunk nem számít rossznak/elítélendőnek. Oka: szenvtelenül fiatalon házasodtunk össze. Mondjuk senki sem hiszi el, de szeretjük egymást és szerelmesek vagyunk egymásba.
2010. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%
17:49 vagyok. Csak azért írom meg, hogy tudd, ilyen is van a világon, és még működik is.
2010. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
52%
Szerintem nem biztos hogy a bűntudat. Sok embert izgat az is ha a párja lefekszik mással. És mi van, ha ő lefeküdt mással, te is le szeetnél, nem? Ilyen kérdéseket nehéz itt megtárgyalni. Ha esetleg ne mégis megtennéd, ne mondd el neki.
2010. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

lehet hogy már csak lakótársnak tekint, nem a nőjének, és így szeretné legalizálni, ha netán félre megy, vagy lelép. Vagy próbál neked keresni valakit, vagy ösztönöz téged arra hogy keress mást helyette, mert el akar menni.


ha azért, mert ez tudná felizgatni, hogy mással vagy, akkor az meg elég aberrált nem? :) akkor meg azért gáz a dolog. legalábbis én biztos nem tudnék bízni a továbbiakban egy olyan férfiben, aki így viszonyul hozzám és az életünkhöz.

2010. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!