Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mamám miért "versenyzik"...

A mamám miért "versenyzik" velem 20 éves létemre?

Figyelt kérdés

anya pl mindig mondja, hogy egyek rendesen hízzak egy kicsit. mamám meg azt mondja: "én 10 kilóval voltam könnyebb ennyi idősen"

vagy: a barátom elvitt nekem cipőt venni, mert látott egy jót 36-osban a méretemben.

erre mamám: "neki minimum egy számmal nagyobb a lába az enyémnél, nem lehet 6-os, kicsi rá, úgy se jó."

amúgy néha ilyesmik anyában is megmutatkoznak! mindig bájosan nevet a pasimnak, közben meg egy hárpia otthon.

van valami tipp?

én is ilyen leszek öregen?


2010. okt. 25. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
áh. ne foglalkozz vele. gondolom féltékeny a fiatalságodra, és azt akarja bizonygatni, hogy mennyivel jobb volt nálad, csak elfelejti, hogy egyszer te is megöregszel.. szerintem ezeket a beszólásokat engedd el a füled mellett.
2010. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem csak nehezen fogadja el h ö megöregedett te meg fiatal vagy... lehet h nem teljesen az ö hibája de sztem tarthatna egy kicsit magán már nem is haragudj meg. Am az én nagyanyámék is pont iylenek mindig osztom öket emiatt:D
2010. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

helyeselni tudok.

szeretne még egyszer fiatal lenni...

én is szeretnék újra 18 lenni szóval megértem :D


ne vedd fel az ilyen szöveget

ha végképp bosszant akkor mondd finoman, hogy :

- "mamika" te most 70 vagy

- most én vagyok 20

- bezzeg ha én majd 70 leszek :)

...bla bla...

:)

perpillanat én is olyan közösségben lakok ahol ilyen apró szúrásszerű dolgokat érzek mások beszédében. Lassan próbáld rávenni magad, hogy ugyanolyan apró szúrósakat válaszolj, akkor hátha észreveszi magát.

2010. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha már észrevetted mennyire bosszantó akkor nem hiszem, hogy ilyen leszel. pláne ha ügyelsz rá.
2010. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a bosszantó igazán az, hogy mindig szeretethiányom van és ehelyett mindenfelől ilyen gonoszságok érnek. apró dolgok igaz, de jé, az első sztori féléve volt és ma is ugyanúgy bánt.
2010. okt. 25. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!