Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak olyan sokan...

Miért akarnak olyan sokan idétlen nevet adni a gyereknek? Ahogy észrevettem az a trendi hogy minél ritkább, minél "külföldibb" nevet adjunk neki.

Figyelt kérdés
Nem csak a cigányokra gondolok,a környezetemben is van pár magyar kisgyerek akik Dzsesszika,vagy Renátó vagy Alexander. Ezektől feláll a szőr a hátamon!
2010. okt. 25. 19:22
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
61%
Akkor te ne adj a saját gyerekednek külföldi nevet.
2010. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
70%

a többsége szerencsétlen lúzer, aki ezzel véli, hogy kitűnik az átlagból.

nemrégen volt egy kérdés, amelyben a kérdező az után érdeklődött, hogya milyen nevet adjon a gyerekének - háááát... hányinger nélkül nehéz volt olvasni a javaslatokat - és komolyan gondolták!

2010. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sem tetszenek ezek a nevek. Na jó, a Renátó elmegy, de nekem azzal van gondom például, hogy Krisztián helyett miért kell Krisztofer, vagy Lukács helyett miért kell a Lukász. Ez szerintem ilyen amerikamajmolás, nem több.
2010. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
66%
nekem az Emerencia tetszik (:
2010. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
91%
Szerintük így különleges élete lesz.
2010. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%
Mert az emberek többsége sznob. Nem jó nekik sem a magyar név,sem az,amit már más is visel. Nekik egyedi kell,akármilyen hülyén hangzik is. Nekem is feláll ezektől a nevektől a szőr a hátamon.
2010. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinek más tetszik..

Szép is lenne ha mindenki Józska meg Margit lenne....

2010. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
60%
Krisztofóró
2010. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
85%
OFF: 5-en írtunk egy percben választ. Ez rekord? Bocsi
2010. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
71%

nyugi, nekem a Dániel és a Júlia a kedvencem, az én gyerekem nem lesz ott az ovi öt Dzseszikája és négy Kevinje közt :)

ne foglalkozz az ilyenekkel, az ő gyerekeik lesznek mérgesek rájuk, és majd kikopik szép lassan a generáció felnövekedésével ez a hülye hóbort is.

2010. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!