Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettem, hogy nem bízik...

Észrevettem, hogy nem bízik bennem. Nézegeti a telefonom, a számítógépem. Hagyjam rá a dolgot, vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Többször láttam, hogy a telefonomat nyomkodja. Nézi az sms-eket, híváslistát. Nincs titkolnivalóm, de azért zavaró. Számítógépemben is turkált, de jelszóval levédettem a fiókomat. Teljesen kiakadt. Mit tehetnék? Soha nem adtam neki okot a féltékenységre. Betegesen féltékeny. Az exe megcsalta, ha ez számít. :(

20L


2009. szept. 3. 08:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem lehet benne valami,hogy ezért ellenőriz.Az enyém is néha,pedig mi együtt élünk, de egy kis összezördülés után mindig kutakodik,mert az exe ilyenkor mindig másnál vigasztalódott.Talán ettől "fél".
2009. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De én nem az exe vagyok, bennem megbízhat.
2009. szept. 3. 08:22
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Igen, a bizalmatlanság mélyen gyökeret tud verni valakiben, ha egyszer átvágták már a palánkon. Az én férjem is ilyen volt, amikor még csak jártunk. Volt előttem egy komolyabb kapcsija, nagyon rosszul jött ki belőle. Az első év után vallotta be, hogy folyamatosan "tesztelt", hogy milyen személyiség vagyok , mert nem akarta elhinni, hogy én nem játszom meg magamat. Mondtam neki, "jól látod, én ilyen vagyok". Oké, nem kutakodott és nem ellenőrizgetett, de akkor is benne maradt a tüske.

Ha igazán szereted azzal tudnád a legtöbbet tenni, hogy nem védeted le a számítógéped, elmondod , hogy "ma x.y hívott" . ha nincs takargatnivalód, úgyse talál semmit. De arra vigyázz, hogy nehogy túlzottan féltékeny legyen, mert az gond is lehet! Ha állandóan jeleneteket rendezne, vagy kiakadna alapdolgokon a Te 100%os bizalmad ellenére is, akkor bezony az már gond....

2009. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze nekem is eszembe jutott, hogy kitörlöm a jelszavamat a fiókomnál. De akkor sosem fog leszokni arról hogy a magánszférámban turkáljon.
2009. szept. 3. 08:27
 5/13 anonim ***** válasza:

Beszélj vele erről.Mi értelme van egy kapcsolatnak,ha a az egyik legfontosabb alapja hiányzik,a bizalom?

Azért mert az exe megcsalta,még nem kellene veled így viselkednie.Te nem az ex vagy,és eléggé sértő ha hozzá hasonlítgat.Ez elég buta gondolkodás szerintem.Ha egy férfi megcsal,akkor többet ne kezdjek férfival mert mind olyan?Nem büntethet téged a mástól elszenvedett sérelmeiért!

Ezt magyarázd meg neki.Az érthető,hogy fájt neki,talán még nem tudott rajta túllépni,de ezért nem Te vagy a hibás.Ezt pedig határozottan utasítsd el,hogy turkáljon a személyen dolgaidban az engedélyed nélkül.Ha nem vagy méltó a bizalmára,akkor nem sok esélyetek van a kiegyensúlyozott normális kapcsolatra.

2009. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vitázunk, csak látom, hogy kutakodik. Volt, hogy az egyik ffi ismerősömet felhívta, hogy honnan ismer engem (osztályfőnököm volt általánosban). Akkor nagyon kiborult a bili, amúgy eddig ráhagytam.
2009. szept. 3. 08:38
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Ne neeee,azért ennyire már ne szaladjon el vele a ló!

Ez már megalázó a számodra.Rúgd ki na francba ha nem hajlandó változtatni,ne idegeskedj egy ilyen pasival.

Arról,hogy az Ő fejével nincs valami rendben nem Te tehetsz.Mindenkit ér fájdalom veszteség csalódás,de nem büntethetünk ezért mást!De egyébként vannak ilyen emberek,akiknél ez sosem változik sajnos,és mindig tovább merészkednek,egyre jobban megalázva ezzel a másikat.De ez nagy egoizmusra utal,hogy csak saját magát szeretné biztonságban tudni.Neked pont annyi okod van felé a bizalmatlanságra mint neki,semmivel sem kevesebb.Sőt,az ilyenekről szokott kiderülni akik betegesen féltékenyek,hogy Ők lépnek félre.

2009. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Elfogadhatatlan hogy turkál a személyes holmijaid között, szóval add értésére hogy ha nem kap az agyához akkor nem a megcsalás miatt kell aggódnia majd. Ne védd meg a tetteit és ne magyarázkodj helyette hogy így az exe úgy az exe. Amit csinál ahhoz semmi joga és mint férfi mondom ezt.

Ultimátumot lehet neki adni miszerint megnézheti a telót, a gépet, a leveleidet is, de utána mehet amerre lát.

Ha meg nem bízik benned, halott a kapcsolat.

2009. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi ha épp úgy adódik nézegetünk egymás dolgaiba ( teló, leptop, határidő napló)...minket nem zavar...akit zavar, mért zavarja?
2009. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
meg kell vele dumálni. Mondd meg neki, hogy ha kíváncsi valamire, akkor kérdezzen rá és ne kutakodjon.
2009. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!