Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feláldoznátok az életeteket,ha...

Feláldoznátok az életeteket,ha ezzel megmenthetnétek valamelyik közeli hozzátartozótokat?

Figyelt kérdés

márc. 25. 21:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Senkiért sem, legyen az gyerek, szülő, házastárs, nem!
márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%
Csak a fiamért
márc. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%
Csak a lányomért.
márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem, senkiért. Amúgy akik feláldozná, az ugye tudja, hogy iszonyatos terhet tenne vele arra, akiért teszi? Akkorát, amit talán el se tudna viselni és öngyilkos lenne miatta
márc. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%
Most nem, de adott pillanatban változhat.
márc. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Gyerekért sem.
márc. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
79%
A gyerekemért igen!
márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%

Az egyetlen ember, akiért ezt megtenném, az az édesanyám, de azt is tudom, hogy ezzel kb. tönkretenném őt, mert nem lenne képes ezzel a tudattal tovább élni, hogy élhetnék, ha nem mentem meg őt. Az egész további élete egy lelki mélyrepülés volna, de mivel szeretem őt, nem akarnám, hogy szenvedjen.

Tehát úgy gondolom, hogy bár szívesen adnám érte az életem, abba is bele kell gondolni, hogy ezzel mit okoznánk az adott illetőnek. Lehet, hogy szívesebben halna meg ő, minthogy minket veszítsen el.

márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem hülye kérdés, de nagyon nehéz. Ez tipikusan az a megoldandó probléma, ami mindenkinek épp abban a másodpercben lenne világos, hogy megcsinálja-e, avagy sem, amikor épp történik! Aki most "nem"-et írt, az sem tudhatja biztosan!


Az én válaszom: Nem tudom! Helyzet hozza.

márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Utolsóval teljesen egyetértek. Az ilyen dolgok csak akkor derülnek ki, ha tényleg benne vagyunk az adott szituációban. Addig lehet elméletben fűzögetni a szálakat, de az sosem lesz olyan, mint a valóság.
márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!