Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » T.i nem utáljátok azt amikor...

T.i nem utáljátok azt amikor kaptok valami nagyobb ajándékot és az egész család bámul rátok és várja a reakciótok?

Figyelt kérdés
Most akármiről van szó, oké megnézed örülsz neki meg köszönöd és néznek várják a reakciót, mondják próbáld ki ha olyan stb stb. Szerintem igazán kellemetlen, nem?
márc. 26. 16:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És akkor nyilván nem akarsz bunkózni, de elájulni sem fogsz és akkor nézed az ajándékot, nézel rájuk piros fejjel érthetetlenül hogy mit várnak még.
márc. 26. 16:35
 2/15 anonim válasza:
21%
Sosem kapok ajándékot. Szerintem értékeld. Vagy dobj be egy témát és tereld másra a társalgást.
márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ismerős. Utálom az ilyet. Nem is szeretek ajándékozni.
márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Én alapból gyűlölök középpontban lenni.
márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Ne is mondd. Egész életemben óriási problémám volt, hogy nehezemre esik érzelmeket mutatni. Mindig megkaptam ünnepekkor, hogy micsoda egy hálátlan dög vagyok, nem szeretek senkit sem, stb…, mert “nem látszódik” rajtam az öröm és a hála, bármit is jelentsen ez. Pedig eskü, mindig minden ajándéknak nagyon örültem, de azon kívül, hogy mosolyogva megköszönöm, és átölelem az illetőt, lövésem sincs róla, hogyan tudnám még kifejezni magam. Ráadásul másoktól ellesni sem tudom, mert másnál sem érzékelem ezeket a nonverbális jelzéseket…
márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
az első gondolatom erre a kérdésre az volt hogy azért adják hogy örülj, de paradox módon értelmezve azt várják hogy lássák rajtad mennyire örülsz az ajándéknak, és ezáltal ők is örülnek majd mert szerintük akkor biztos jól végezték a dolgukat a válogatásokkal, ötletelésekkel. egoista világban élünk. pont ezért lenne elég érzelmekkel kommunikálni és nem tárgyakban. a kérdésedre a válasz: az előbb említett boncolgatott filozofiálgatásokbóli következtetés: jogosan lehet utálni ezt a ferde átadási koncepciót!
márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Nagyobb problémád ne legyen.
márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én boldog lennék, ha akkora nagy családom lenne, ha még élnének azok, akiktől bármiféle ajándékot kaphatnék...
márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az élet igazságtalan. :(
márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!