Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgom szerintem prostituált...

Húgom szerintem prostituált lett, hogy lehet ezt megmondani otthon?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne gyertek azzal, hogy ehhez semmi közöm, törődjek a magam dolgával.

8 év van közöttünk, mindig én voltam a "nagy tesó", aki gondoskodott róla, akihez jött, ha baja volt. Szüleink engem szigorúan fogtak nagyon, vele már bőven engedékenyek voltak, sokszor még én is meglepődtem, mennyire. De azért ez, hogy pénzt fogad el szexért cserébe, nem olyan, amit csak úgy megbeszélnénk a vasárnapi húsleves fölött.


Kérdeztem már tőle is, hogy honnan van ennyi mindenre pénze, hiszen csak diákmunkázik, 100-120 ezernél nem keres többet egy hónapban (vagyis 1 éve még így keresett vele). Annyival rendezte le, hogy összespórolta rá a pénzt, vagy akciósan vette, vagy valamelyik barátnője selejtezte le és neki adta. Utazásoknál szintén vetít, last minute foglaltak, barátnője a párjával ment volna de a srác beteg lett, és hogy ne menjek teljesen füstbe az út, ő ment a srác helyett, neki csak költőpénzt kellett vinnie. Április van, csak idén 4-szer volt már külföldön.

És ez a "spóroltam" szöveg sem hiteles, mert közben olyan nagylábon él, mint valami felsőközéposztálybeli, karrierista nő. Látom az instáján, meg mondja ő is, ha beszélünk, hogy most éppen hol volt, hová megy, mi még a programja, mikor fog ráérni. És hazudik, szemrebbenés nélkül. Jár most valami újfajta pilátesre, ódákat zeng róla, imádja. Egy barátnőm fogyni, formásodni szeretne, javasoltam neki is ezt, próbálja ki, mert a húgom aztán utált mozogni világ életében, de ezt szereti, hátha neki is bejön. Utána mondta, hogy ő nem tudja, hová jár a húgom, de bármelyik helyet nézte, az árak 10-15 ezer Ft között mozogtak/alkalom, neki erre egy héten nincs majdnem 50 ezre. Kérdeztem a húgomtól ezt, hogy miből jár ilyesmire, azt mondta, hogy az egyetemmel van szerződése a stúdiónak és a hallgatói kártyát bemutatva nekik ez 5 ezer Ft csak, utána meg kikelt magából, hogy én mit nyomozgatom, hová jár és mennyiért.

Féltem, aggódok érte és attól tartok, valami nagy bajban van, amit még fel sem ismert.


ápr. 1. 23:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
90%
Milyen “nagy bajban”? Amint látod elég jól elvan. Felnőtt, nem? Nincs jogod felügyelgetni meg beköpni a szüleiteknél, ez baromi gyerekes lenne és gyanítom a szüleid sem hülyék, biztos feltűnt nekik is a dolog.
ápr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 A kérdező kommentje:

Miért, szerinted az nem gond, ha valaki egyetemista évei alatt prosti lesz? :D


Érdekes az értékrended...


Szüleink nagyon rendes emberek, de borzalmasan naivak is. Ráadásul nem itt élnek, hanem 200 kilométerre, húgom azt mond nekik telefonon, amit akar.

ápr. 1. 23:40
 3/102 anonim ***** válasza:
46%

“ Miért, szerinted az nem gond, ha valaki egyetemista évei alatt prosti lesz? :D”


Nem, mert én is az voltam és kb. mindent ennek köszönhetek, amim most van. A húgod sem ment volna bele ebbe, ha havi szaros 100 ezer forint diákpénzből meg lehetne élni. Ez van, ilyen világot élünk, ezt fizetik meg. Nem mindenki segge alá tesznek lakást nem rengeteg pénzt a szülei, hogy meg se forduljon ilyesmi a fejében.

ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
73%
De amúgy meg az mindegy is, hogy én vagy te mit gondolunk erről, a húgod azt csinál, amit akar, te meg csak irigyled tőle a pénzt és ezért akarsz keresztbe tenni neki.
ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
89%

Pedig tényleg semmi közöd hozzá.

Mellesleg semmit nem írtál, ami prostitúcióra utal. Azt írtad, hogy dolgozik, meg hogy talál alternatív, olcsóbb megoldásokat, vagy spórol.

Egyébként ez a hallgatói kártyás dolog teljesen valid. Nekem is van így egy csomó helyre brutál kedvezményem. Pl 20 ezret fizetek egy olyan sportért egy félév ideje alatt (heti egyszer másfél óra) csak mert tesinek felvettem, ami amúgy ha ugyanennyit járnék, akkor ennek a háromszorosa lenne egy hónapra.

ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 A kérdező kommentje:
De, ahogyan nekem is vásároltak anno az egyetemi felvételem után lakást, úgy neki is. Zsebpénzt is kapott, de miután úgy szórta mindenre, mintha nem lenne holnap + még az egyetemmel is csúszott, szüleink közölték, hogy elég, és menjen el az egyetem mellett dolgozni. Ha fontos dologra kell extra pénz, azt kifizetik neki azonnal (pl. magánorvos, gyógyszerek), de a 28. pár cipőt és a 3. bulit a héten nem.
ápr. 1. 23:48
 7/102 anonim ***** válasza:
83%

Akkor az a baj, hogy a szüleid elkényeztették és egy olyan szintet szokott meg, amihez nem elég a diákpénz. A szüleidnek nem kellett volna mindent a segge alá tolni és akkor nem lenne ilyen greedy :D


De ismétlem, semmi közöd ahhoz, hogy mit csinál. Te mit szólnál, ha ő akarna a te életedbe belepofázni?

ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
84%

És mi a bizonyíték? Azt értem, hogy számodra ismeretlen forrásból szerez elég sok pénzt a húgod. De miért gondolsz ebből rögtön prostitúcióra?


Ameddig nincs bizonyíték, addig nem kell beavatkozni, vagy a szülőket beavatni, mert úgysem hisznek neked és te leszel a szemükben a rossz. Ha

lesz bizonyítékod, akkor is a húgoddal beszélj előbb, hogy miért teszi ezt, hátha megérted.


Ha nem tudtok megegyezni, akkor kell a szülőknek elmondani, bizonyítékokkal, de ne próbáld befolyásolni a véleményüket, döntsék el ők, hogy ezek után hogyan állnak a húgodhoz.

ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
80%
#8 emberek nem egy 15 éves kislányról szól a kérdés, hanem egy felnőtt emberről, aki azt csinál, amit akar. Tiszta szánalmas ez az áskálódás, csak azért, mert irigyli a kérdező az évi 4 nyaralást meg a piláteszt🤣Kérdező, előtted is nyitva az ajtó a pénzkereseti lehetőségek előtt, ne a húgodat csesztesd.
ápr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 A kérdező kommentje:

Nem akartam kisregényt írni.

De tessék, konkrét példák:

-400 eurós napszemüveg, amire azt mondta, hogy barátnője vette, de neki nem tetszett már és amúgy is leselejtezte volna.

-Aktuális divattáska, aminek az ára 600+ ezer, ő spórolt rá pénzt (hány évig?).

-Szembejött velem egy autóban, konkrétan 3 nap egymás után. Kérdeztem, hogy az kinek a kocsija, mire mondta, hogy ja senkié, úgysem ismerem, egy barátnője elutazott és mondta, hogy addig nyugodtan használja az autót.

-Mindig ezek a "barátnők", akiknek a nevét nem mondja, pedig korábban az összes barátnőjét ismertem, ha róluk kérdezek, annyit mond, hogy már nincsenek annyira jóban és nem szoktak beszélni, én se beszéljek velük, ha összefutnánk.

-Ha kérdezem fiúkról, azonnal robban, hogy miért érdekel, ne legyek már kíváncsi, majd ha lesz komoly, akkor bemutatja. De közben meg látom, hogy van, az instastoryjában hetente-kéthetente felbukkan olyan kép, hogy valahol van mondjuk vacsorázni, iszogatni, a háttérben pedig egy férfi keze, térde, lába ott van. Most húsvétkor sem ment haza, mert hogy megy a barátnőivel wellnessezni, kérdeztem apától, hogy melyik barátnőivel, mire mondja, hogy hát ő nem is emlékszik már, kérdezte, de aztán a húgom másról kezdett beszélni, nem is tudja, mondta-e végül, kikkel ment.

ápr. 1. 23:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!