Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és anyámtól...

Michael29 kérdése:

14 éves vagyok és anyámtól szeretnék végleg elmenni és a nagyszülőkkel élni?

Figyelt kérdés

Anyám kiskoromban elhagyott és 9 év után jött csak vissza,addig a nagyszülők a neveltek.Át vette a gyámot,de én nem akarok vele lenni.

Anyám prostituált illetve kábítószert is használ.

Szexuális kapcsolatát előttem csinálja a párjával,ami nagyon megrázó számomra.

Sajnos hiába mondtam el neki hogy ez engem zavar,nem érdekli.Vissza szeretnék menni a nagyszülőkhöz,de ha nem lehetséges akkor hogyan tudnák ebből az állapotból kiszabadulni?



2013. jún. 27. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, javítsatok ki! A gyámhivatalba menj! Csak ha ezt jelented, muti megy a böribe, de te persze a nagyszülőkhöz mész:) Mondd el a gyámhivatalban ezt szerintem, a zsaruk majd kimennek, azt ha van cucc akkor mint mondtam muti megy a böribe, ez tényleg nem szép dolog, olyan ember, aki ilyet tesz a fiával mást nem érdemel......
2013. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%

szerintem kérj valakitől segítséget. Például beszélj a nagyszüleiddel, és ők lehet, hogy tudnak hatni anyukádra. Szerintem ne juttasd börtönbe, hanem segíts neki megszabadulni a kábítószertől( vedd el, és dobd ki, vagy rejtsd el)

És ami NAGYON fontos: imádkozz! Isten meghallgat

2013. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

dorgostól elvenni a drogját életveszélyes.

nem kellene hülyeségeket tanácsolni.

ezt a részt szakemberre kellene bizzni.

2013. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
tuti ne vedd el tőle inkább kérj segítséget a nagyszüleidtől hátha segítenek neked
2013. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

El ne vedd a drogot, ne hallgass a hülye válaszra.

Azzal csak rosszat csinálsz, az semmit nem old meg.

Beszélj a nagyszüleiddel, hogy vissza akarsz menni. Ők jobban tudnának intézkedni.

Esetleg valami családsegítő.

2013. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is: NE próbáld meg eltüntetni a drogot, ne is nyúlj hozzá!

2. A nagyszüleidet kérd meg, hogy kísérjenek el a gyámügyre, és együtt mondjátok el, hogy a fenti dolgok miatt szeretnél hozzájuk visszakerülni, és nagyszüleid továbbra is vállalják, hogy ők nevelnek.

és addig is (bár nem írtad, közel laktok-e egymáshoz) próbálj minél többet inkább a nagyszüleidnél lenni.

2013. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
5%

2. vagyok:

Nem tudtam, hogy gáz elvenni a drogostól a drogot, szóval nem szándékosan tanácsoltam hülyeséget.

bocsi

amúgy hogyhogy életveszélyes, mert azt tudom, hogy akkor megőrülnek, és mindenre képesek, de utána megnyugodnak, nem??

vagy mit tudnak tenni?

2013. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es, úgy tűnik, te életedben nem láttál még drogost. Elhiszem, hogy jót akarsz, de ne tanácsolj veszélyes butaságokat, főleg egy 14 éves gyereknek ne!
2013. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elveszi tőle, na és?

Akkor szerez másik adagot.

Ha nincs pénze majd szerez. Lop, vagy elad valamit.

Úgyhogy sokra nem megy vele.

Arról nem is beszélve, hogy be is kattanhat.

2013. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha megtudja hogy ő vette el akár meg is ölheti...


Drogossal 2 dolgot tehetsz csak:

1. menekülsz tőle

2. valahogy szakemberre bízod a kezelését.


Más olyan ötletem nekem nincs ami működhet de ha valaki tud akkor mondja el mert mindenkit érdekelhet.

2013. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!