Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját testvéreim és az anyám...

Tomib2 kérdése:

Saját testvéreim és az anyám súlyosan ártottak nekem éveken át, majdnem öngyilkoságba hajszoltak. kitiltottam őket az életemből évekre. most újra keresni kezdtek de körömszakadtáig tagadnak mindet,folytatják azt amit korábban. mit tegyek?

Figyelt kérdés
szeretnék megbocsájtani és lezárni de zavarodott hazugokkal nem jutok dűlőre. az igazságot nem tudom elfojtani se letagadni a kedvükért. más aki volt ilyen helyzetben keresztényként mit tett? bele lehet pusztulni ebbe az álló lélek-gyilkos háborújukba

ápr. 2. 17:15
1 2 3 4
 31/33 Kései Sirató ***** válasza:
96%
Keresztényként értem, hogy miről beszélsz. Megbocsátanék nekik úgy, hogy többé nem találkozunk. Így le tudnád zárni és szerintem is menj el pszichológushoz, hogy feldolgozd mindazt, amit tettek veled.
ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Szeret téged az Úr, hisz vigyázott rád, hogy meglásd a valóságot. Tudd, hogy nem vagy köztük jó helyen. Most az jön, hogy szeresd te is magadat, ne hagyd többé, hogy bántsanak.
ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
100%
Az ilyenektol menekulj!!!!!!
ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!