Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Depressziós leszek vagy mi?...

Depressziós leszek vagy mi? Nem szeretenék!

Figyelt kérdés

Semmihez nincs kedvem, csak a monoton napi munka, itthon folytatás, semmi impulzus az életben, és ami a legborzasztóbb, a fizetésem is olyan kevés, hogy lassan magamat sem tudom eltartani, nem családot. Évek óta nem változott, az árak meg csak mennek felfele. Másra vagyok utalva, elegem van az életből is elegem van sokszor!!

Ti is vagytok ezzel így!!??


2010. okt. 27. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A mai világban sajnos sok embernek kavarognak ilyen gondolatok a fejében, hidd el nem te vagy az egyetlen. De attól, hogy mindig a legrosszabbra gondolunk és csak pánikolunk a problémák nem fognak megoldódni. Tessék kicsit pozitívabban hozzá állni a dolgokhoz, mást nagyon ilyenkor nem lehet tenni. Átérzem, amit te, de ilyenkor kell erősnek lenni! Ha továbbra sem múlik el, érdemes felkeresni egy szakembert.
2010. okt. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom nem vigasz, de nagyon sokan vagyunk hasonló helyzetben.Jön még borura derű.Fel a fejjel.
2010. okt. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne más is így?Például én is,csak én mire észbe kaptam,már késő volt,utolért a pánikbetegség.Szerintem ne várd meg,míg te is kikészülsz!Próbálj meg minden nap egy kis időt szánni arra,amit nagyon szívesen csinálsz,törődj kicsit magaddal is,és ilyenkor próbálj megnyugodni,vond be a családot is a házimunkába,segítsenek.Közösen csináljatok mindent.

Fontos az is,hogy "legyen valami lelki táplálékod"Lehetnek ezek jó könyvek,vagy valamilyen hit,Istenhit vagy valamilyen spirituális téma,vagy bármi hasonló.

2010. okt. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!