Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a rég nem látott...

Mit tennétek a rég nem látott barátotokkal?

Figyelt kérdés

15éve nem találkoztam a volt barátommal.Ekkor kb 8-9éves voltam.A tegnapi napon írt egy sms-t,hogy szeretne velem beszélni.Furcsálltam,egye fene.Kapásból elrontotta a napomat,de mindegy....

4000ft-ot szeretett volna kérni,és akár többet is adott volna vissza.(Egyből ideadta volna)

Elmondása alapján senkije nem segít neki,aki tudna,annak meg nincs pénze,csak pár 100ft.

Ti mi tévőek lennétek?Gyakorlatilag sz.rházinak érzem magam,mert nem adok,de tudom azt is,hogy ez nem az a világ,hogy adni kellene bárkinek is.

beszéltem az anyjával is,ő sem tud elvileg adni neki,mert rokkantnyugdíjas,és ha nem fizet lakbért,akkor mennie kell otthonról.


2010. okt. 27. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az nem nevezheto "baratnak", Aki csak akkor jelenik meg, amikor kolcsont szeretne!

Igy van, hogy a mai vilagban a penznek nagyobb az erteke, mint barmikor, igy nagyon megkell gondolnunk azt, hogy hova es mire koltunk, mivel johetnek meg rosszabb, nehezebb napok is, es inkabb felre tenni kellene, amikor ez lehetseges.

Ez a regi baratnak pl. hol vannak a baratai az ismerosei, a rokonai pl., Akikkel tartotta eddig a kapcsolatot, ezen erdemes elgondolkozni! Mert elkepzelheto az is, hogy ott mar nem adnak Neki talan!

2010. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NEm egészen értem, ha kölcsön akar kérni, akkor hogy tudta volna egyböl odaadni neked?

Egyébként ha valaki 15 évig nem jelentkezik, annak semmi esetre sem adok kölcsön. Szerintem nem véletlen, hogy senki sem ad neki, meg nem akarnak neki segiteni - valószinüleg már mindenkitöl összeszedett annyit, amennyit tudott, és elfogyott az ismerösök türelme.

2010. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Legalább megnyugtattok,hogy nem csak én vagyok így vele,hogy nem adna neki.

Kicsit jól esik,hogy nem egyedül vagyok vele.

2010. okt. 27. 08:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha most hiányzik az a 4000, akkor később hogy tudnak többet visszaadni?

Nem adnék én sem.

2010. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se adnék,főleg ennyi idő után ha csak ezért keresett fel.
2010. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!