Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyunak születésnapi ajándék...

Anyunak születésnapi ajándék tipp? Nők ti minek örülnétek? [lent].

Figyelt kérdés

Sziasztok,

anyunak szeretnék ajándékot venni születésnapjára.Mivel ez a 45. gondoltam valami nagyon jót.

Anyuról:nem hord ékszert.

ilyen fittness,wellness,szinház stb már mind kilőve.

rengeteg elektronikus eszközünk van.

van 50ezer megspórolt pénzem,szivesen elköltöm,csak nem tudom mire lehet,ami értelmes.Utálja az értelmetlen apróságokat.Ezért kéne valami normális.

Az a baj,hogy a lakásban minden van,ruhaügyileg gondolkodtam még,de kabátot szerettem volna venni,erre minap jövök haza és mondja milyen jó Wellenstyne kabátot vett..szal értitek.

Nők ti minek örülnétek?

Órát,masszás dolgokat,swarovsky-t már kapott az ez előtti szülinapokra.


2010. okt. 27. 18:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
digitális fénykép keret sok-sok képpel
2010. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Mérnök asztatlunk van sok táblánk is vonalzók,körzők,nagyon erős gépe van és CAD-dal rajzol többnyire.Élete főműve makettben ez tök jó ötlet!:D

A tanfolyam nem annyira,mert időhöz van kötve=/és hol dolgozik hol nem..

2010. okt. 27. 19:06
 13/21 A kérdező kommentje:
Digitális fényképkeret is van már az asztalon és a hűtőn is:S
2010. okt. 27. 19:07
 14/21 anonim ***** válasza:
66%

Ne költs rá annyit, csak gyűjtögesd! Zavarba hoznád. Nemazért mondták.


Hajnali hatkor titokban előkészített reggeli az ágyba:

libamáj, tokaji bor, kávé, tejszínhab, gyertya, maracuja, kaviár, friss különleges péksüti. Dobjátok rá össze az árát! Mellé egy szál rózsa, gyertyák, mécsesek.


Nappal közös program, mint pl. a libegőzés..olyan, ahová nem jár soha.Képtár vagy hangverseny. A bowling i s jó, de ha gyakrabban voltatok, akkor az csak a buli része.


A gyűjtött pénzed ne áldozd fel erre, de valamennyit elvehetsz belőle, néhány ezret.Megvan amire szüksége van, nem örülne, hoyg elvered a pénzt, amit eddig egy konkrét dologra gyűjtöttél. Inkább a figyelmesség legyen a lényeg, meg a személyre szabottság.


És ha készítenél róla egy albumot? Kiskorától mindent összeszednél, nem csak fotókat, régi karszalagot, hajtincset, munkakönyvet, eltett jegyet, madzagot, préselt virágot stb,. az élete állomásairól? És írnál bele szép idézeteket, meg rajzolnál..

2010. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

A reggeli felköszöntés is tetszik,köszi.

minden képünk adott albumban van elrendezve,ilyen tincses rózsák ilyesmijei nem nagyon van=/.

Bowlingra azért gondoltam,mert attól függetlenül,hogy nem vagyunk szegények,sőt elég sokat költünk kajára és tárgyakra,pl az szórakozásra mindig sajnálják a pénzt.Igy apának születésnapjára egy négyzsinorós profi sárkányt vettem(bár csak Januárban lesz) anyám meg nincs ötletem,nincs kifejezettem hobbyja de bowlingozni egyszer volt a céges munkatársaival és sokszor emlegeti:)

2010. okt. 27. 19:16
 16/21 anonim ***** válasza:

Azért tették azt a megjegyzzést, hoyg költs MAGADRA. Nme ezért, most ez pont nem lenne jó. Ráfordtani, épp azt akarta hoyg költsd magadra.


H amérnök, akkor vegyél neki valami csajos dolgot! Túl sokat koncentrál. Valami kézműveskedéshez alapanyagot meg mintakönyvet, vagy valami kis szakácskönyvet, vagy pipereszert. Hogy nőciskedjen egy kicsit, nagyon sokat kell férfias dolgok között, értékek között, monitor mellett lennie.

Valamit, amin nincs egy egyenes vonal sem, de jószagú, vagy jó tapintású.

2010. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Talán egy jó cd jó lenne. Le tudja tölteni, de az azért nem ugyanaz. Egy szép kézbe vehető, ritka kiadás.
2010. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nahát akkor a bowlingozás nagyon jó ötlet. Vagy bowling+reggeli.


Máskor meg, ha visszatérnél esetleg arra a tincses dologra: olyasmita nagymama padlásán - fiókja mélyén lelsz.

2010. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Majd Pünkösdkor vidd el őket Pákozdra a Sárkányfesztiválra! Ingyenes! A sátorozás is!

[link]

2010. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Vegyél egy szép képkeretet, számítógépen egy oklevelt szerkesszél meg hogy pl: "a világ legjobb anyukája" cimmel.

Google-ba beirod hogy oklevél és ott kiad egy csomot, lemented és egy képszerkesztővel megszerkeztes majd kinyomtatod a képkeret méretéhez.


Nekem ez jutott eszembe.

Egy anyukának mindig jol esik ha a világ legjobb anyukája lehet a gyereke szemében!

2010. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!